Karantinuotas verslas ieško visrakčio

Karantinuotas verslas ieško visrakčio

Puikuotis nauja šukuosena ar manikiūru dabar itin nemadinga – sako Nacionalinės visuomenės sveikatos centro (NVSC) Panevėžyje specialistai.

Karantino metu pas juos plaukia skundai dėl pogrindyje teikiamų ir grožio, ir sporto paslaugų. Nors tokius pažeidimus įrodyti gana sudėtinga, visgi sąžiningi verslininkai patvirtina, kad nelegali veikla Aukštaitijos sostinėje intensyvėja.

Žinomo Panevėžio grožio salono vadovė ir stilistė Aušra Vitkuvienė jau du mėnesius verčiasi taip, kaip nurodyta šalies valdžios. Verslininkė nutraukė bet kokias grožio paslaugas gyvai ir pajamų iš tokios veiklos gauna nebent plakdama dabar populiarius dažų plaukams kokteilius. Laisvą laiką ji skiria nuotoliniams mokymams ir patalpų remontui.

Tačiau visai neseniai garsi stilistė buvo patekusi į NVSC akiratį ir tik per plauką negavo baudos už kirpimą savo salone.

„Kai buvo įvesti apribojimai grožio paslaugoms, iš karto nutraukiau absoliučiai visus užsakymus. Kartą į saloną nukirpti atsivedžiau savo šeimos narius. Per mano užimtumą jau plaukai buvo gerokai apleisti. Kažkas pamatė per langus, kad kerpu, nufotografavo ir pranešė Visuomenės sveikatos centrui. Turėjau pasiaiškinti“, – pasakoja stilistė.

Dėl sutvarkytų artimųjų šukuosenų A. Vitkuvienė gavo įspėjimą. Ji neslepia sulaukianti prašymų nelegaliai padėti, bet nusižengti karantino reikalavimams kategoriškai nesutinka. Visgi, jos žiniomis, ir Panevėžyje atsiranda grožio specialistų, ir kerpančių, ir dažančių slapta, butuose.

Visą straipsnį skaitykite sausio 27 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Aš nieko blogo nematau jei į grožio saloną ateina 1 žmogus su kaukę ir jis yra apkerpamas, ar dėl grožio paslaugų moterys. Juk Maksimose vienas prie kito stovi žmonės renkasi prekes ir galima nesilaikant atstumo dėtis į krepšelius prekes ,o grožio salonuose negali 2 žmonės kirpėja ir klijantas čia absurdas………..

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų