Kaip pasirinkti patogią lovą?

Kaip pasirinkti patogią lovą?

Miegamajame praleidžiame vidutiniškai 1/3 savo gyvenimo, todėl verta pasirūpinti, kad jame esanti lova būtų ne tik išskirtinai graži ir deranti prie interjero, bet visų pirma patogi ir garantuotų efektyvų poilsį.

Į ką atkreipti dėmesį perkant lovą?

Visų pirma, lova turėtų būti parinkta atsižvelgiant į konkrečią erdvę, kurioje ji turi stovėti. Svarbu, ar lovos ieškote mažam miegamajam, ar dideliam kambariui. Taip pat verta pagalvoti, ar lova turi būti centrinis miegamojo baldas, ar ji turėtų derėti su kitais elementais – spinta, naktiniu staleliu, komoda.

Didelę reikšmę turės ir medžiagos, iš kurios bus gaminamas lovos rėmas ir galvūgalis, pasirinkimas. Žinoma, mediena yra labai populiari, nes ji tinka daugumoje interjerų, tačiau vis daugiau žmonių renkasi įvairaus audinio lovas.

Tačiau svarbiausia bus tinkami lovos matmenys ir stuburui naudingo čiužinio atitikimas.

Kaip pritaikyti lovos matmenis pagal mūsų poreikius?

Lovos pasirinkimo procesas pirmiausia turėtų prasidėti nuo norimų matmenų nustatymo. Tai turėtų būti pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį. Gera lova visų pirma yra patogi lova, kurią visų pirma garantuoja tinkamas plotis. Viengulė lova turėtų būti apie 90 cm pločio, o dvigulė – apie 160 cm. Žinoma, kuo didesnė lova, tuo patogiau. Taigi, jei turite didelį miegamąjį, tikrai galite pagalvoti apie didesnius matmenis. Jei turite nedidelį miegamąjį ir norite sutaupyti vietos, rinkitės kontinentinę arba skandinavišką lovą. Lovos ilgis yra labai individualus dalykas, tačiau daroma prielaida, kad, palyginti su ja besinaudojančio žmogaus ūgiu, lova turėtų būti 25 cm didesnė.

Iš kokios medžiagos gali būti pagaminta lova?

Medžiagos, iš kurios bus pagaminta lova, pasirinkimas miego komfortui neturės didelės reikšmės, tačiau gali turėti didelę reikšmę kuriant specifinį erdvės išdėstymą. Galite rinktis daugiausia medines ir minkštas lovas. Nepriklausomai nuo jūsų sprendimo, rinkitės modelius, pagamintus iš geros kokybės medžiagų. Medinė lova tiks tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Minkšta lova neabejotinai padidins naudojimo komfortą.

Kaip išsirinkti patogų lovos čiužinį?

Čiužinys yra pati svarbiausia lovos dalis. Jį perkant verta atsižvelgti į savo svorį ir padėtį miego metu. Abu šie elementai bus svarbūs renkantis tinkamą čiužinio užpildą ir jo kietumo lygį. Tikrai verta paieškoti čiužinio, kuris adekvačiai prilaikytų kūną, prisitaikytų prie jo linkių ir užtikrintų tinkamą atramą miego metu. Yra trys pagrindiniai čiužinių tipai: spyruokliniai, lateksiniai ir poroloniniai.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų