P. Židonio nuotr.

Išsigando rožinio dramblio

Išsigando rožinio dramblio

Kiekvienas turi savų baimių ar fobijų, kartais net labai keistų.

Į Respublikinę Panevėžio ligoninę rugsėjo viduryje su iniciatyva, skatinančia mažinti psichoemocinės sveikatos stigmas, atvykusi Jaunųjų gydytojų asociacija nustebo, kad ligoninės vadovybė bijo rožinio dramblio.

Sargui buvo įsakyta rožinio simbolio automobilio neįleisti į ligoninės teritoriją, o medikams – laikytis nuo jo atstumo kaip karantino metu.

Kaip teigė Jaunųjų gydytojų asociacijos prezidentė Kristina Norvainytė, Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas niekuomet nesutiko įsileisti rožinio dramblio iniciatyvos.

Net kelis mėnesius buvo siunčiami oficialūs laiškai su siūlymu į ligoninę atvežti šią akciją, tačiau, pasak K. Norvainytės, visi jie buvo ignoruojami.

Visą straipsnį skaitykite spalio 26 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • gal ligoninė Skorupsko nuosavybė? Labai panašu į tai.

  • Norėčiau pasiteirauti žurnalistų ir Pranukų, kai poliklinikoje talono pas gydytoją reikia laukti mėnesį ir daugiau, o daktarai vidury baltos dienos ne ligonius gydo, o su drambliu laksto ar čia viskas gerai??? Tai gi ar galima dar daugiau cinizmo iš medikų ??? Kas būtų ant Lietuvėlės jei ir policininkai su gaisrininkais ne savo darbą dirbtų, o „smėlio dėžėj“ su pripučiamais žaislais žaistų… Kai paskaitai tokius straipsnius , tai tik keiktis ir šlubo vokiečio šauktis norisi.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų