I. STULGAITĖS-KRIUKIENĖS nuotr.

Išrinkti nauji švietimo įstaigų vadovai

Išrinkti nauji švietimo įstaigų vadovai

Panevėžio miesto savivaldybėje vyko du švietimo įstaigų vadovų konkursai. Lopšelio-darželio „Riešutėlis“ konkursą direktoriaus pareigoms eiti laimėjo dabartinė įstaigos vadovė Violeta Kaupelienė, kuri buvo vienintelė pretendentė. Lopšelio-darželio „Žilvinas“ direktoriaus konkursą laimėjo Justas Petrulis. Šiame konkurse dalyvavo 3 pretendentai.

V. Kaupelienė yra įgijusi pedagoginį išsilavinimą, ikimokyklinės pedagogikos ir psichologijos dėstytojo kvalifikaciją. Nuo 2010 m. vadovauja lopšeliui-darželiui „Riešutėlis“.  Toliau tęsiant įstaigos vadovo darbą V. Kaupelienė sieks vienyti bendruomenę, užtikrinti aukštos kokybės paslaugų teikimą, numatys strategijas, užtikrinančias vaikų lankomumą, stiprins ryšius tarp tėvų ir mokytojų, bendradarbiaus su kitomis švietimo įstaigomis, kurs „ateities mokyklą“, kurioje visi drauge ir kiekvienas atskirai kurs savo sėkmės istoriją, tobulins pedagogų kvalifikaciją ir kt.

J. Petrulis Šiaulių universitete yra įgijęs pedagogo bakalauro laipsnį. Nuo 2014 m. iki šiol dirba Panevėžio dailės mokykloje mokytoju-metodininku. J. Petrulis planuoja ir toliau puoselėti ugdymo įstaigos vertybes, sieks dar labiau tėvus įtraukti į ugdymo procesą, skatins projektinį ugdymą, ugdymąsi virtualioje aplinkoje, tęs sveikatinimo politiką, tobulinant žaliąsias erdves įstaigos teritorijoje. Taip pat tobulins pedagogų kvalifikaciją, skatins mentorystę, palaikys bendradarbiavimą su kitomis švietimo įstaigomis bei ieškos naujų partnerių, dalyvaus tarpkultūriniuose projektuose ir kt.

Įstaigų vadovai 5 metų kadencijoms bus paskirti, kai pagal Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymą bus gauti atsakymai iš Specialiųjų tyrimų tarnybos.

 

 

Komentarai

 • petrulis siap tai dailes mokykloje nebedirba jau nuo metu pradzios, nes nesugebejo susitvarkyti su laboranto pareigomis, tai dabar bus direktorius))))))))

  • Šiaip tai oficialioje Dailės mokyklos svetainėje nurodyta, kad Justas Petrulis yra Metodininkas, mokytojas. 1. Darbuotojas, einantis metodininko pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:
   1.1. Metodininko pareigoms priimama asmuo, ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus, turintis aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą dailės srities išsilavinimą, pedagogo kvalifikaciją, mokantis rengti dokumentus pagal Dokumentų rengimo taisykles ir Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles, savarankiškai planuoti ir organizuoti savo mokyklos bendruomenės veiklą, derinti veiklas su kitais struktūriniais padaliniais, mokyklos direktoriumi, turintis gerus darbo kompiuteriu įgūdžius, projektų rengimo ir vykdymo patirties, organizacinių gabumų, gerus bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, iniciatyvus, sklandžiai dėstantis mintis žodžiu arba raštu, pasitikrinęs sveikatą, susipažinęs su vidaus tvarkos taisyklėmis, pareigybiniais nuostatais, išklausęs įvadinį ir darbo vietoje instruktažus.

   • dailes mokyklos mokytoju paklauskit apie to metodininko metodinius pasiekimus

  • Dailės mokykloje yra laboranto pareigybė?

  • šitas veikėjas pernai dirbo Islandijoje staliumi , staliumi nelabai pavyko tapti .Beto neblaiviam iviko konfliktas su kitais darbuotojais ir buvo atleistas . Lietuva stebuklų salis

   Skaitykite daugiau: https://sekunde.lt/leidinys/sekunde/isrinkti-nauji-svietimo-istaigu-vadovai/

   • Atsakyti
 • Šaunu, Panevėžys naujovėmis klesti kasdien. Pažiūrėsim, kaip dugną dėsim. O į senų vadovų vietas niekas nekonkursuoja, nes aišku kaip bus, Tai nieko naujo.

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų