Iš tarptautinio turnyro – su sidabro medaliu

Savaitgalį Taline, Estijoje, vyko tarptautinis imtynių turnyras, kuriame dalyvavo 2700 sportininkų iš 39 pasaulio šalių. Šiame turnyre puikiai pasirodė ir antrąją vietą bei sidabro medalį iškovojo Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinis Ugnius Čižiūnas. Jis kovojo svorio kategorijoje iki 110 kilogramų.

„Ugnius turėjo galimybę užlipti ir ant nugalėtojo pakylos laiptelio, tačiau kovoje dėl pirmos vietos su Prancūzijos sportininku grubiai suklydo teisėjai, tad teko tenkintis 2-ąją vieta. Turiu pasidžiaugti, kad pagirtinai kovojo ir kiti gimnazijos sportininkai“, – sakė treneris Marius Baranauskas.

Gimnazijos auklėtinis Domas Ulkė svorio kategorijoje iki 68 kg mėgavosi trimis pergalėmis ir užėmė 9-ąją vietą tarp 40 atletų. Aštuntąją vietą iškovojo ir Mykhailo Luhovskyi kovojęs svorio kategorijoje iki 82kg.

Pasak trenerio, kiti sportininkai liko už dešimtuko ribos, tačiau ir jiems teko patirti pergalės džiaugsmą.