Iš Lenkijos grįžo su medaliais

Lenkijoje vyko tarptautinis badmintono turnyras „Malow Youth Festival Suwalki“, kuriame jaunieji šios sporto šakos atstovai varžėsi keturiose amžiaus grupėse: U-9, U-11, U-13 ir U-15. Šiame turnyre Suvalkų mieste Panevėžio badmintono klubui atstovavo keturios mūsų miesto jaunosios žaidėjos: Atilė Vyblova, Elija Sunkladaitė, Rusnė Vidzėnaitė ir Karolina Bashtanenko.

Mišraus dvejeto U-13 amžiaus grupėje sidabro medalį iškovojo Atilė Vyblova. Panevėžietė, žaidusi poroje su ukrainiečiu Ostapu Demchenka, pateko į finalą, kuriame 0:2 (14:21, 22:24) nusileido lenkams Hannai Szulskai su Gabrieliu Makacu.

Mišraus dvejeto varžybose toje pačioje amžiaus grupėje Elija Sunkladaitė su Ukrainos atstovu Bohdanu Poliakovu pelnė bronzos medalį. Ši pora turnyro pusfinalyje 0:2 (12:21, 7:21) pralaimėjo šeimininkams Urzulai Ratusinskai su Filipu Paczeku.

Dar du bronzos medalius Panevėžio badmintono klubo atstovės iškovojo U-13 amžiaus grupės merginų vienetų varžybose. E. Sunkladaitė pusfinalyje 0:2 (8:21, 6:21) nusileido varžovei iš Lenkijos Hannai Szulskai, o A. Vyblova taip pat pusfinalyje 0:2 (16:21, 8:21) pralaimėjo šeimininkių atstovei Klarai Siedlak.

Tris dienas vykusiame turnyre pakeliui link pusfinalio panevėžietėms reikėjo įveikti visą grupę varžovių.

Tarptautiniame turnyre Suvalkų mieste medalius iškovojusias Panevėžio badmintono klubo merginas treniruoja Mantas Smalskis.

Panevėžio badmintono klubo vadovas Linas Supronas pasidžiaugė puikiu mergaičių pasirodymu Lenkijoje.

„Didžiuojamės mūsų klubo žaidėjomis, kurios puikiai atstovavo mūsų miestui prestižiniame turnyre. Turnyre varžėsi dešimties šalių badmintonininkai ir konkurencija buvo labai stipri. Jaunimui rungtyniauti su nematytais varžovais visuomet naudinga, nes tuomet sportininkai labiau tobulėja. Keturi iškovoti medaliai – labai geras rezultatas. Džiaugiamės mergaičių pasirodymu. Kitas badmintono turnyras vyks Latvijos mieste Liepojoje, kur tikimės irgi gerų rezultatų“, – „Sekundei“ sakė L. Supronas.