HOROSKOPAS liepos 31-ajai, šeštadieniui

HOROSKOPAS liepos 31-ajai, šeštadieniui

AVINAS

Šiandien galimi šiokie tokie nusivylimai dėl negautos planuotos naudos ar pasikeitusių planų. Nederėtų tikėtis, kad kitą žmogų jums pavyks kaip nors paveikti, pakeisti jo požiūrį.

JAUTIS

Šiandien labai jautriai reaguosite į bet kokią kliūtį, nepasitenkinimą ar nesusipratimą. Apsišarvuokite kantrybe ir ramiai spręskite iškylančias problemas.

DVYNIAI

Būsite linkę dramatizuoti, dėl bet kokios nesėkmės nuleisti rankas. Kuo mažiau bendrausite, tuo daugiau nemalonumų išvengsite. Nebūkite patiklūs, ypač su užsieniečiais. Rūpinkitės savo sveikata. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS

Keistoka diena. Regis, jums ir dėmesio nestigs, ir variantų, su kuo ir kaip praleisti laisvalaikį. Visgi jus gali bauginti numatomos išlaidos, rinkliavos, komforto stygius.

LIŪTAS

Būsite linkę atkakliai ginti savo nuomonę, interesus. Jeigu domitės politika ar dalyvaujate darbo konkurse, kažkokios naujienos sukels susirūpinimo ir susierzinimo. Laikykitės įstatymų. Jų nežinojimas neatleis nuo atsakomybės.

MERGELĖ

Sunkumų gali kilti kelionėje ar viešint toli nuo namų. Neieškokite tokių nuotykių, dėl kurių gali nukentėti jūsų sveikata. Pasisaugokite pavojingų gyvių.

SVARSTYKLĖS

Regis, šiandien jums nepavyks pataupyti. Pramogos, artimųjų įnoriai nemažai kainuos, o tai jūsų nedžiugins. Galbūt graušitės dėl negrąžinamos skolos, nesuteikiamos paramos ir pan.

SKORPIONAS

Nelabai paisysite kitų žmonių interesų ir jausmų. Tai gali peržengti kažkieno kantrybės ribas. Tokiu atveju galite pajusti šaltą sieną, jums svarbių asmenų nenorą su jumis turėti jokių reikalų.

ŠAULYS

Norėsis daug nuveikti, tačiau pavyks kur kas mažiau. Būkite atidesni artimos aplinkos žmonių poreikiams ir problemoms. Kartu su artimaisiais, kolegomis viską išspręsite lengviau.

OŽIARAGIS

Dėl lengvabūdiško poelgio jums gali tekti apgailestauti, teisintis ar graužtis dėl nuostolio. Venkite rizikingų žaidimų, nepiktnaudžiaukite kitų pasitikėjimu. Saugokite vaikus.

VANDENIS

Gana nerami diena. Jeigu ko nors norite iš kitų žmonių, šiandien galite susidurti su aiškiu nepasitenkinimu. Sužadinkite abipusį interesą, ką nors pasiūlydami mainais.

ŽUVYS

Jeigu pakankamai ilsėsitės, neieškosite abejotinų nuotykių, nerizikuosite, tuomet išvengsite rimtesnių problemų. Dėl kelionės gali kilti keblumų, jeigu aktuali informacija jus pasieks pavėluotai, netiksliai.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų