HOROSKOPAS liepos 24-ajai, šeštadieniui

HOROSKOPAS liepos 24-ajai, šeštadieniui

AVINAS

Jums derėtų vengti konfliktų su artimos aplinkos žmonėmis, klientais bei socialiniuose tinkluose. Į jūsų žodžius kažkas gali labai rimtai sureaguoti. Lengva įgyti slaptą priešą.

JAUTIS

Šiandien jausitės taip, tarsi jus remtų prie sienos. Regis, vargins būtinybė paskubėti kur nors išvykti ar kažką atlikti, kažkam įtikti. Kita vertus, šiandieninės jūsų pastangos gali duoti svarius vaisius.

DVYNIAI

Būsite linkę domėtis kelionėmis, politika, studijų galimybėmis. Šiandieniniai pokalbiai gali padėti dėl kažko apsispręsti. Galite tikėtis tam tikrų išbandymų kelionėje.

VĖŽYS

Galite turėti reikalų su finansiniais reikalais, muitais, atsiskaitymais už paslaugas. Jeigu kažką parsivežate iš užsienio ar į ten išvežate, turėsite nedidelių rūpesčių.

LIŪTAS

Šiandieniniai kontaktai, nors ir bus įtempti, gali padėti apsispręsti svarbiu klausimu. Staiga priešinga nuomonė gali pasidaryti ypač vertinga. Galbūt dėl to, kad suvoksite visa ko reliatyvumą.

MERGELĖ

Bendravimas su artimaisiais, partneriais, draugais teiks paguodą. Kita vertus, bendra situacija, kurioje esate, bus nelengva sveikatai. Venkite bet kokios rizikos, neviršykite galimybių.

SVARSTYKLĖS

Regis, veršitės į kurortą, pramoginį renginį, parodą, koncertą, šou konkursą ar pan. Galite tikėtis intriguojamų pokalbių, viliojamų pasiūlymų. Neprovokuokite pavydo scenų. Atsakingiau prižiūrėkite vaikus.

SKORPIONAS

Šiandien jus slėgs vidinis nerimas, nepasitenkinimas savimi ir kitais bei senyvų asmenų priekaištai. Tačiau kai ką žavės jūsų kūrybingas ir netradiciškas požiūris. Galite šį tą nuveikti dėl vaikų ar mylimo žmogaus, patirti romantikos.

ŠAULYS

Jus emociškai labai veiks vis plūstanti informacija. Neskubėkite tikėti gandais ir juos skleisti toliau. Įvertinkite informacijos šaltinio patikimumą. Faktų tikrai rasite.

OŽIARAGIS

Tikriausiai atostogaujate ir jums rūpi kuo smagiau praleisti laisvalaikį. Galbūt įsigysite tai, kam ilgai taupėte. Išprovokuosite arba sukelsite pavydo sceną, jei artimas žmogus paisys ne jūsų, o kito asmens pageidavimų.

VANDENIS

Regis, kai kuriems jūsų planams nepritars artimi žmonės ir tai kels nervinę įtampą. Su svarbiomis naujienomis, netikėtumais galite susidurti, jeigu ketinate kažkur išvykti.

ŽUVYS

Ši diena palankesnė meninei kūrybai, meditavimui, apmąstymams, drybsojimui pliaže nei kokiai nors praktinei veiklai ar bendravimui. Būtų gerai, jei galėtumėte visiškai atitrūkti nuo problemų, atsipalaiduoti, pastiprinti sveikatą, nervus. Nevartokite svaigalų.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų