HOROSKOPAS kovo 31-ajai, penktadieniui

HOROSKOPAS kovo 31-ajai, penktadieniui

AVINAS

Būsite nusiteikę aktyviai siekti saviraiškos galimybių, realizuoti aistringus polėkius. Tinkamai elkitės su vaikais, kad savo įsikišimu nepadarytumėte jiems „meškos paslaugos“.

JAUTIS

Šiandien nestigs įtampos. Nieko gero, jei darysite didelį spaudimą šeimos nariams ir versite juos daryti tai, kam jie priešinasi. Tausokite savo ir kitų sveikatą, nervus.

DVYNIAI

Šiandien daug kalbėsite, atvirausite, ir tai ne visiems patiks. Ir negali patikti, jeigu skleidžiate apkalbas, gandus ar slaptą informaciją. Arba patys pasijusite šmeižiami, klaidinami.

VĖŽYS

Galite patirti nuostolių dėl noro pasipuikuoti arba dėl neapdairumo, pasidavimo spaudimui. Neskubėkite pirkti ir parduoti, pasiskaičiuokite, kas jums naudingiau.

LIŪTAS

Tikėtina, kad atsidursite dėmesio centre. Ambicingumas arba kraštutinis subjektyvumas trukdys harmoningai bendrauti su aplinkiniais. Visgi nesunkiai atgausite vidinę ramybę, jei neakcentuosite vien tik savo interesų ir vertybinių nuostatų.

MERGELĖ

Negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu arba šalia esančio asmens problema gali sukelti neramių minčių. Tikriausiai nelabai mokėsite rasti reikiamus žodžius, argumentus.

SVARSTYKLĖS

Gali būti, kad išgyvenimų sukels draugo elgesys. Regis, mintys suksis apie renginį, susirinkimą, susitikimą ar pan. Priekaištai, ginčai dėl naudos ar pinigų pastarųjų nepridės.

SKORPIONAS

Šios dienos darbai, iššūkiai ir kontaktai jus gerokai išsunks. Gali paaiškėti kai kurie nemalonūs dalykai. Galbūt teks prisiimti atsakomybę už kito asmens nedorumą, piktavališkumą ar pan.

ŠAULYS

Jums parūps profesinės ir asmeninės ateities, autoriteto klausimai. Galimos naujienos iš toli arba iš oficialios institucijos. Aplinkybės skatins demonstruoti, ką sugebate. Akivaizdu, kad galite persistengti.

OŽIARAGIS

Gali kilti būtinybė susigrąžinti skolą ar pasiskolinti, susitarti dėl atlygio, tarpininkavimo ar pan. Galbūt ketinate veltis į avantiūrą, kažkur investuoti arba ką nors paremti. Jeigu iš to tikitės naudos, galite nusivilti.

VANDENIS

Reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Turėtų spręstis kai kurie su veikla, bendradarbiavimu susiję klausimai. Visgi su konkurentais siejami reikalai bus nevaldomi.

ŽUVYS

Šiandien griebsitės darbų ir stengsitės daug nuveikti. Per skubėjimą ir neatsargumą galite ką nors sugadinti ar pakenkti savo sveikatai. Labai jautriai reaguosite į replikas, susijusias su išvaizda, negalia, ydomis ar pan.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų