HOROSKOPAS birželio 12-ajai, šeštadieniui

HOROSKOPAS birželio 12-ajai, šeštadieniui

AVINAS

Užuovėją teiks šeima, artimieji. Visgi daug lems jūsų nuotaikos ir elgesys. Regis, stengsitės atlikti tam tikrus žemės ar buities darbus, sieksite komforto, jaukumo. Jeigu tai darysite ne vien savo jėgomis, reikalai klostysis žymiai lengviau.

JAUTIS

Aktyviai ir noriai bendrausite. Džiugins romantikos ieškojimai, meilė, kūryba, pasirodymai. Nevengsite imtis iniciatyvos, rizikuoti. Galima patraukli, intriguojanti pažintis.

DVYNIAI

Diena palanki ir materialiniu požiūriu, ir bendravimo prasme. Galbūt skirsite daugiau lėšų ir laiko išvaizdai, kūno priežiūrai – puošitės, jauninsitės. Regis, pasijusite beprotiškai pasiilgę įvairių žemiškų malonumų, atsipalaidavimo.

VĖŽYS

Seksis tarpininkauti, kitiems daryti norimą įtaką. Nusimato kelionė, renginys ar pasimatymas, kuris atneš įspūdžių. Mielai linksminsite kitus, flirtuosite, laidysite komplimentus.

LIŪTAS

Išmintingiau pasielgsite, jeigu mažiau pasakosite aplinkiniams apie savo planus, pažiūras. Stenkitės subtiliai atsiriboti nuo to, kas jus vargina, ir praleisti laiką taip, kaip trokšta jūsų kūnas bei siela.

MERGELĖ

Jums norėsis iki valiai paplepėti ir papramogauti su draugais. Tiktų stovyklauti, dalyvauti sąskrydyje, varžybose ar kažką panašaus organizuoti. Tačiau venkite įsitraukti į rizikingus sumanymus, negarbingas avantiūras.

SVARSTYKLĖS

Tai bus labiau darbo diena nei poilsio. Regis, negalėsite iš galvos išmesti dalykinių reikalų, įvairių rūpesčių. Turėkite drąsos išreikšti meilės, draugiškumo jausmus. Galite daug ką pakeisti.

SKORPIONAS

Šiandien veršitės kuo toliau nuo namų. Ir iš tiesų – be naujų vaizdų, įspūdžių nepajustumėte jokio savaitgalio. Jums būtina nors trumpa permaina. Regis, jūsų geranoriško dėmesio sulauks nepažįstami žmonės, kuriems teks su jumis bendrauti.

ŠAULYS

Nedramatizuokite gyvenimo pokyčių. Pasaulis nėra blogas, nepaisant to, kad retkarčiais iškyla sunkumų. Smagi išvyka su šeima, pasimatymas, pramoga gali pataisyti jūsų nuotaiką.

OŽIARAGIS

Šiandien jums seksis neblogai, nestokosite gero ūpo, azarto, kūrybinio ir romantinio polėkio. Pravartu bendrauti taip, kad visiems būtų malonu. Jeigu spinduliuosite sąmojį, meilę, tai to paties galėsite tikėtis ir iš aplinkinių.

VANDENIS

Domėsitės grožio profilaktika, dietomis, madingais apdarais. Galite elgtis kiek neįprastai, siekti prašmatnumo, malonumų. Jeigu pernelyg atvirai demonstruosite savo norus, aistras, tai gali kažkam nepatikti.

ŽUVYS

Atsidėkite malonumo teikiantiems darbams, ilsėkitės, bendraukite su mielais žmonėmis. Galite patirti žavių akimirkų, jei esate paskyrę meilės pasimatymą, siekiate sublizgėti scenoje ar „sergate“ už savo vaikų, kitų numylėtinių sėkmę.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų