P. Židonio nuotr.

G. Maldūnas: „Kovojame ne tik už save, bet ir už Panevėžį“

G. Maldūnas: „Kovojame ne tik už save, bet ir už Panevėžį“

Panevėžio „7bet-Lietkabelio” krepšininkai jau šiandien stoja į antrąsias Betsafe-LKL bronzinio finalo serijos rungtynes su Vilniaus „Wolves Twinsbet” klubu.

Pirmoje dvikovoje antradienį panevėžiečiai rungtynių pabaigoje surengė įspūdingą sugrįžimą ir paskutinėmis akimirkomis iškovojo pergalę. Antrasis susitikimas Panevėžyje šįvakar 18.30 val.
„Pagrindinis akcentas, kaip visada, tikriausiai bus energija, – apie šio vakaro dvikovą kalbėjo Deividas Sirvydis, – Kalbant apie išvadas po pirmųjų rungtynių, tai, ką išskirčiau, būtų atkovoti kamuoliai po savo krepšiu, bet čia irgi atspindi visą energiją. Noro tikrai mums netrūksta, buvom šiek tiek galbūt išsimušę iš žaidybinio ritmo, bet susitvarkysim ir bus gerai viskas.”
„Aišku, buvo tikrai nelengvos rungtynės, daug jėgų išeikvojom, tai svarbiausia atsistatymas, nes šiandien tikrai irgi bus nelengva, – prieš antrąjį serijos susitikimą pasakojo Gabrielius Maldūnas, – Varžovai bus susikaupę, norės atsakyti pergale. Mums reikia būti energingiems, susikaupti, ir kovoti, nes jie tikrai norės atsirevanšuoti.”
Panevėžio komanda savo pusfinalio seriją baigė anksčiau nei varžovai, tad pirmąsias serijos rungtynes žaidė po devynių dienų pertraukos.
„Manau, antros rungtynės išeis mus į naudą, – mintimis apie žaidybinį ritmą dalinosi Sirvydis, – Po pirmo mačo šiek tiek jautėsi ir toks dusulys, ir kvėpimo sunkumai, bet čia yra normalu, nes treniruotės nėra rungtynės, visai kitas ritmas.”
„7bet-Lietkabelis” namuose šį sezonų vilkus priėmė kartą, kuomet spalio 14 d. iškovojo pergalę po dviejų pratęsimų.
„Namų faktorius turi įtakos, sakyčiau, tikrai ypatingos svarbos, – apie fanų svarbą kalbėjo į Betsafe-LKL sezono simbolinį penketą išrinktas Sirvydis, – Girdėjome savus sirgalius ir Vilniuje, tai labai tikimės ir šiandien girdėti, kaip visa arena ošia.”
Panevėžio komanda praėjusiame sezone kovoje dėl bronzos patiesė Jonavos „Cbet”, o anksčiau iškovojo po du Lietuvos čempionato bronzos ir sidabro medalių komplektus.
„Labai svarbu kovoti už savo miestą, – apie svarbiausią motyvaciją pasakojo panevėžietis Maldūnas, – Bandau tą labai perteikti ir rūbinėje, kad medalis yra ne tik mums, bet ir visam miestui labai svarbus, ir klubui labai svarbus. Kovojame ne tik už save, bet ir už Panevėžį, ir už „7bet-Lietkabelį”, bandysime tai perteikti ir aikštelėje.”

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų