Futbolininkai šalies čempionatą pradėjo lygiosiomis

Šiandien pirmąsias Lietuvos A lygos futbolo čempionato naujojo sezono rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Telšių „Džiugu“. Šis susitikimas baigėsi lygiosiomis 0:0.

Susitikimą Telšių „Ateities“ progimnazijos stadione aktyviau pradėjo panevėžiečiai. Jau pačioje mačo pradžioje neblogas galimybes pasižymėti turėjo Noelis Mbo ir Linas Klimavičius, bet aikštės šeimininkai sugebėjo apsiginti.

Atsilaikę prieš Lietuvos čempionų atakas telšiškiai surengė kelis išpuolius, bet jie svečių ekipos vartams jokios grėsmės nekėlė.

35-ąją susitikimo minutę puikią progą išvesti į priekį „Panevėžio“ komanda turėjo Nika Kačarava, bet svečių ekipos puolėjo smūgiuotą kamuolį atrėmė fantastišką reakciją pademonstravęs „Džiugo“ vartininkas Marius Paukštė.

Nepaisant panevėžiečių turėtos persvaros pirmasis susitikimo kėlinys baigėsi be įvarčio. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Po pertraukos vėl aktyvesni buvo svečių ekipos žaidėjai, bet šeimininkai patikimai gynėsi. Nepaisant turėtos žaidybinės ir teritorinės persvaros, Lietuvos čempionams pralaužti „Džiugo“ gynybos nepavyko.

Telšiuose panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Vytautas Černiauskas, Markas Beneta (46 min. Robertas Mazanas), Kasparas Dubra, Linas Klimavičius, Jovanas Čadženovičius, Nicolasas Gorobcovas, Matijus Remeikis (65 min. Nojus Lukšys), Jeffrey Sarpongas, Ernestas Veliulis (78 min. Mindaugas Grigaravičius), Nika Kačarava, Noelis Mbo (46 min. Kwadwo Asamoah, 83 min. Domantas Vaičekauskas).

Šalies čempionato antrojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ žais kovo 10 dieną. Panevėžiečiai namuose susitiks su Alytaus „Dainavos“ futbolininkais. Rungtynės „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės 15 valandą.