Futbolininkai sužaidė lygiosiomis (foto galerija)

Dar viena 15-ojo „TOPsport A lygos“ turo akistata įvyko Aukštaitijos sostinėje, kur ginklus surėmė „Panevėžys“ ir „Kauno Žalgiris“. Visgi, santykių ekipos neišsiaiškino – dvikova baigėsi rezultatu 0:0.

10-ąją minutę suklydo Edvinas Kloniūnas, tuo pasinaudojęs Federico Palaciosas smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys drebino stačiakampį. 35-ąją minutę Jermainas Hyltonas atliko perdavimą Filipui Dangubičiui, tačiau pastarasis, atsidūręs geroje situacijoje, kamuolio nesukontroliavo. Kėlinio pabaigoje Noelis Mbo smūgiavo galva, kamuolys tikslo nepasiekė.

Antrojo kėlinio starte Matias Rale surado Aldayrą Hernandezą, jo smūgį galva sustabė T. Švedkauskas, kiek vėliau po pakelto kampinio vartininkas apsigynė nuo F. Dangubičiaus šūvio.

69-ąją minutę kauniečiai standartinės situacijos kamuolį įžaidė, Artūro Dolžnikovo smūgis skriejo šalia vartų, kitoje aikštės pusėje Ernestas Veliulis taip pat atsakė netaikliu bandymu iš aštraus kampo.

78-ąją minutę Davidas Anane atliko perdavimą į baudos aikštelę, J. Hyltonas galėjo pasižymėti, bet pastarasis kamuolio nepasiekė. 85-ąją minutę T. Švedkauskas savo ekipą išgelbėjo dar sykį – jis atrėmė itin pavojingą A. Dolžnikovo šūvį.

Jau per pridėtą teisėjo baudos smūgį atliko Nemanja Bosančičius, visgi, kamuolys drebino vartų konstrukciją.

Sužaidus 15-ojo turo rungtynes kauniečiai savo sąskaitoje turi 20 taškų bei rikiuojasi ketvirti, panevėžiečiai su 12 taškų užima paskutinę turnyro lentelės poziciją.