FK „Panevėžys“ įveikė „Hegelmann“ (foto galerija)

Šįvakar Lietuvos A lygos futbolo čempionatp rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su Kauno rajono „Hegelmann“. Susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 3:1 (2:1)

Susitikimas aikštės šeimininkams prasidėjo labai sėkmingai. 7-ąją rungtynių minutę „Hegelmann“ baudos aikštelėje ranka sužaidė šios ekipos futbolininkas Klaudijus Upstas, už ką mačo arbitras paskyrė 11 metrų baudinį. Jovanas Čadženovičius jį tiksliai realizavo – 1:0.

17-ąją minutę panevėžiečiai jau pirmavo rezultatu 2:0. Puikiai sužaidęs Elivelto įsiveržė į svečių baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu nuginklavo „Hegelmann“ vartininką Igną Plūką.

Po dviejų minučių svečiams pavyko sušvelninti rezultatą – 2:1. Kauno rajono komandai įvertį pelnė Alex Souza.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką rezultatas nepasikeitė. Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ ekipai pirmaujant minimalia persvara 2:1.

Iškart po pertraukos „Hegelmann“ futbolininkai buvo žymiai aktyvesni. Itin dėkingos progos neišnaudojo svečių ekipos žaidėjas Augustinas Klimavičius, kurio iš arti smūgiuotą kamuolį atrėmė „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto.

88-ąją rungtynių minutę gerą progą pelnyti įvartį turėjo ką tik po keitimo aikštėje pasirodęs Wandersonas, bet šio futbolininko smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia „Hegelmann“ komandos vartų virpsto.

Jau per teisėjo pridėtą laiką Jeffrey Sarpongas pelnė dar vieną įvartį. FK „Panevėžys“ iškovojo pergalę rezultatu 3:1 ir nutraukė trijų iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją.

Rungtynes su „Hegelmann“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Seydina Keita, Linas Klimavičius, Salvadoras Sanchezas, Jovanas Čadženovičius, Pijus Širvys, Tautvydas Eliošius (77 min. Matijus Remeikis), Ernestas Veliulis (64 min. Jeffrey Sarpongas), Elivelto (87 min. Wandersonas), Ariagneris Smithas (87 min. Adnanas Bašičius), Nasko Milevas (77 min. Sebastianas Vasquezas).

Šių metų čempionate panevėžiečiams dar liko žaisti keturis susitikimus, iš jų tik vieną namuose (su „Jonava“) bei tris svečiuose (su „Kauno Žalgiriu“, „Riteriais“ bei „Žalgiriu“).

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais lapkričio 5 dieną išvykoje su „Kauno Žalgiriu“.