FK „Panevėžys“ išvykoje įveikė „Kauno Žalgirį“

Paskutinis 6-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas įvyko Laikinojoje sostinėje, kur vietos „Kauno Žalgiris“ savų sirgalių akivaizdoje susigrūmė su „Panevėžiu“. Dar pirmame kėlinyje mažumoje likę svečiai išsaugojo įvarčio persvarą ir rezultatu 1:0 (1:0) šventė pirmąją pergalę sezone.

Nors pirmoje mačo pusėje abi ekipos pavojingų progų neturėjo, 25-ąją minutę į priekį išsiveržė svečiai – Ernestas Veliulis atliko rezultatyvų perdavimą, o taikliu bandymu išsiskyrė Noelis Mbo. Neužilgo smūgiu iš toli atsakyti bandė Filipas Dangubičius, bet Vytautas Černiauskas neklydo.

38-ąją minutę už grubią pražangą po VAR peržiūros iš aikštės buvo išvytas Jovanas Čadženovičius, o panevėžiečiai dar pirmajame kėlinyje liko žaisti mažumoje.

Kėlinio pabaigoje savąjį šansą rezultatą išlyginti turėjo Armandas Kučys, pastarojo smūgis galva tikslo nepasiekė. 61-ąją minutę Artūras Dolžnikovas atliko stiprų šūvį, bet V. Černiauskas buvo užsiėmęs gerą pociziją. Vos po kelių minučių vartų konstrukciją drebino Žano Benedičičiaus spirtas kamuolys.

Rungtynėms einant į pabaigą A. Hernandezo smūgį atrėmė varžovų vartų sargas, atšokusį kamuolį į vartus galėjęs pasiųsti A. Kučys pataikė į skersinį, F. Dangubičiaus bandymas tikslo taip pat nepasiekė.

Pasibaigus 6-ajam „TOPsport A lygos“ turui „Panevėžys iškovojo pirmąją sezono pergalę bei 5 taškais lieka 9-oje pozicijoje, tuo tarpu „Kauno Žalgiris“ su 4 taškais lieka dešimtas.