Europos taurės turnyre patirtas pralaimėjimas po pratęsimo

Šįvakar Europos taurės turnyro rungtynes Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (4/5) išvykoje žaidė su Klužo Napokos „U-BT“ (7/2). Šį susitikimą panevėžiečiai po pratęsimo pralaimėjo rezultatu 111:120 (23:21, 13:23, 23:30, 38:23, 14:23 )

Rungtynes šeimininkai atidarė pelnydami 5 taškus paeiliui, nors Gediminas Orelikas ėmė tirpdyti atsilikimą, o Deividas Sirvydis persvėrė rezultatą – 6:5. Gabrielius Maldūnas irgi buvo taiklus, tačiau „U-BT“ susigrąžino pranašumą – 16:10. Jį tirpdė Martynas Varnas, rodęs šaltus nervus prie baudų metimo linijos – 18:18. Pasibaigus pirmajam kėliniui „7bet-Lietkabelis“ pirmavo po Liutauro Lelevičiaus tritaškio – 23:21.

Šeimininkai persvarą atgavo po Andrijos Stipanovičiaus metimo (27:25), bet ja džiaugėsi neilgai. Gabrielius Maldūnas ir Vytenis Lipkevičius pridėjo panevėžiečiams svarbius metimus (34:31), bet gera atkarpa atsakė „U-BT“ vyrai – 38:34. Ketvirčiui besibaigiant traumą patyrė su Vyteniu Lipkevičiumi susidūręs Bryce‘as Jonesas, lietuviui skirta nesportinė pražanga. Po dviejų ketvirčių panevėžiečiai atsiliko 36:44.

Skirtumas pasiekė dviženklę atžymą (49:38), nors D.Sirvydžio ir G.Oreliko tritaškiai timptelėjo į priekį panevėžiečius – 44:51. Toliau rezultatyviai žaidė Emanuelis Cate‘as (54:44), tad „U-BT“ toliau turėjo svarų pranašumą. Pasibaigus trečiam ketvirčiui „7bet-Lietkabelio“ situacija nepagerėjo – 59:74.

Paskutiniame kėlinyje, likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, panevėžiečiai atsiliko vos 1 tašku 86:87. Likus žaisti mažiau nei minutę G. Maldūnas išlygino rezultatą 92:92. Dramatiškoje rungtynių pabaigoje nė vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Pagrindinis susitikimo laikas baigėsi lygiosiomis 97:97. Komandoms teko žaisti pratęsimą, kuriame geriau sužaidę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 120:111.

„U-BT“: D.J. Seeley 25, Emanuelis Cate‘as ir Jarellas Eddie – po 20, Patrickas Richardas 16, Andrija Stipanovičius 14, Adamas Mokoka 11.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 29, Gediminas Orelikas 22, Martynas Varnas 20, Gabrielius Maldūnas 16, Liutauras Lelevičius 10.

Artimiausią susitikimą panevėžiečiai žais gruodžio 3 dieną. LKL čempionato rungtynes „7bet-Lietkabelis“ namuose susitiks su šalies čempionu Kauno „Žalgiriu“. Susitikimas „Kalnapilio“ arenoje prasidės 17 valandą 20 minučių.