„Sekundės“ nuotr.

Duobėti šaligatviai rikiuojami į eilę

Duobėti šaligatviai rikiuojami į eilę

Panevėžio centras keičia savo veidą, didžiulės duobės pagrindinėse miesto gatvėse taip pat tampa retenybe, tačiau šaligatviai net ir prie svarbiausių miesto arterijų – ištisi kliūčių ruožai.

Miesto savivaldybė yra parengusi tiek gatvių, tiek ir dviračių bei pėsčiųjų takų rekonstrukcijos projektų už beveik 20 milijonų eurų. Didžiausia bėda – iš kur paimti tiek lėšų.

Molainių gatvės daugiabutyje gyvenantis į devintą dešimtį kopiantis Petras Želvys „Sekundės“ žurnalistus pakvietė pasivaikščioti pagrindiniu šaligatviu, vedančiu į „Šaltinio“ progimnaziją. Anot senjoro, šiuo taku bent jau prieš karantiną kasdien vaikščiodavo mokiniai, tačiau ir dabar nemaži pėsčiųjų srautai. Jis pats paeina tik su vaikštyne. Su tokia „pagalbininke“ pereiti šaligatvį – didelė bėda: plytelės išsiklaipiusios, sulaužytos, o vietomis tarp jų tarpai tokie, kad ne tik jo vaikštynės kojelės kliūna, bet ir dviračių ar paspirtukų ratai stringa.

„Ne taip seniai viena moteris, kojai užsikabinus už plytelės, virto ir susilaužė ranką. Kažkada tai buvo geras šaligatvis, bet kai juo pradėjo važinėti sunkiasvorės mašinos, surenkančios šunų kakukčius, ir sulaužė“, – pasakojo panevėžietis.

Visą straipsnį skaitykite birželio 17 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Siaubingas šaligatvis J.Biliūno gatvėje, šalia legendinės betoninės tvoros, kurią lyg miesto savivaldybė nusipirko iš verslinyyko. Gal į Skaistakalnio parko rekonstrukciją įtrauktas šis baisus šaligatvis ?

  • patekti i Nemuno gatveje esanti Lidl nuo poliklinikos puses?!Misija neimanoma.Siaurute,isklaipytom ir judanciom plytelem isklota praejimo juosta apstatyta masinomis , tampa senyvo amziaus zmonems sunkiu ir pavojingu isbandymo ruozu.Cia pat autobusu stotele,zmonems patogu nueiti i parduotuve,bet kodel jie turi manevruoti pro vazinejancias masinas ir griuvineti .

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų