COVID-19 statistika: Panevėžyje dar 7 atvejai

COVID-19 statistika: Panevėžyje dar 7 atvejai

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamento liepos 27-osios, pirmadienio duomenimis, mieste patvirtinti 7 nauji COVID-19 ligos atvejai.

Užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičius Aukštaitijos sostinėje išaugo iki 18.

Panevėžyje daugėjant teigiamų COVID-19 testų rezultatų, miestas įtrauktas į devynių didelės rizikos savivaldybių sąrašą. Jame didesnis sergamumas nei Panevėžyje fiksuojamas tik Trakų, Kėdainių, Šakių rajonuose.

Daugėjant naujų koronaviruso atvejų, Panevėžyje vėl imamasi intensyvių tyrimų. Ne tik atsitiktine tvarka bus tiriami gydymo ir socialinės globos įstaigų darbuotojai, pacientai, gydymo įstaigose praleidę daugiau negu 48 valandas, bet ir pradedamas profilaktinis panevėžiečių tyrimas.

Vien per šią savaitę mobiliajame punkte, veikiančiame prie „Cido“ arenos, planuojama ištirti iki 1000 gyventojų, tai yra keliskart daugiau nei iki šiol.

Pastaruoju metu būdavo atliekama nuo 10 iki 50 tyrimų per dieną, priklausomai nuo besitiriančiųjų srautų.

Miestiečiai, kurių darbo specifika susijusi su klientų aptarnavimu, pavyzdžiui, darbas vaistinėse, parduotuvėse, kirpyklose, maisto tiekimo įstaigose, automobilių servisuose, kviečiami tyrimui registruotis karštosios linijos nemokamu telefonu 1808 ir konsultantui nurodyti raktažodį „panevėžietis profilaktiškai“.

Iki pirmadienio popietės buvo skelbiama apie 11 Panevėžyje patvirtintų COVID-19 ligos atvejų. Iš to skaičiaus 4 užsikrėtusieji ir susirgusieji koronavirusine infekcija buvo gydomi Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Vieno vyresnio amžiaus paciento, turinčio gretutinių ligų, būklė sunkesnė. Kitų – vidutinė ir lengva.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų