M. GARUCKO nuotr.

Avarijos neišvengė nei blaivus, nei sunkiai apgirtęs

Avarijos neišvengė nei blaivus, nei sunkiai apgirtęs

Panevėžyje penktadienį netrūko eismo įvykių – laimė, jų dalyviai sunkių sužalojimų nepatyrė.

39-erių metų Pakruojo rajono gyventojui viešnagė Aukštaitijos sostinėje baigėsi nemalonumais. Penktadienį, apie 9.40 val., vyras automobiliu „Mazda 6“ išvažiavęs žiedine sankryža iš V. Alanto į J. Tilvyčio gatvę ir sukdamas link Panevėžio aplinkkelio kliudė nereguliuojama pėsčiųjų perėja jam iš dešinės važiavusią 61 metų dviratininkę. Nukentėjusioji nevilkėjo ryškiaspalvės, šviesą atspindinčios liemenės ir prieš kirsdama perėją nebuvo nulipusi nuo dviračio, neapsidairė.

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje moteriai nustatytas dešiniojo žastikaulio lūžis, ji gydoma Traumatologijos skyriuje. „Mazdos“ vairuotojas buvo blaivus.

Tos pačios dienos vakare, apie 20.30 val., Rokiškio rajono Pakriaunių kaimo ribose, kelyje Daugpilis–Rokiškis–Panevėžys, neblaivus 38 metų vyras krovininiu automobiliu „Mercedes Actros“ su puspriekabe nuvažiavo nuo kelio ir apvirto.

Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – alkotesteris užfiksavo 2,69 promilės.

Eismo įvykio metu sugadintas krovininis automobilis ir puspriekabė. Po medikų apžiūros vyrui nustatyti nežymūs galvos ir veido daugybiniai sužalojimai, paskirtas ambulatorinis gydymas. Jis sulaikytas.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų