P. Židonio nuotr.

Aukštaitijos sostinė alsuos badmintono ritmu

Aukštaitijos sostinė alsuos badmintono ritmu

Panevėžio lengvosios atletikos manieže birželio 6–9 dienomis vyksiantis tarptautinis turnyras patvirtina, kad olimpinė badmintono sporto šaka itin sparčiai populiarėja Europoje ir Lietuvoje, tai pastebi ir šio turnyro organizatoriai.

Lietuvoje rengiami pasaulio reitingo turnyrai kasmet gerina populiarumo rekordus. Turnyro organizatoriai tikisi, kad Panevėžyje vyksiantis turnyras „RSL Lithuanian International“ pratęs šią gražią tradiciją. Panevėžyje toks turnyras vyks jau ketvirtą sykį. „RSL Lithuanian International“ Aukštaitijos sostinėje vyko 2019, 2022 bei 2023 metais ir sulaukė puikaus sportininkų įvertinimo.
Badmintono turnyre pamatysime daugybę pajėgių sportininkų iš visos Europos ir pasaulio. Tarp paraiškas pateikusių dalyvių bus ir atvyksiančių iš itin toli: Malaizijos, Indijos, Indonezijos, Šri Lankos, Tailando, Kinijos, Kanados, Naujosios Zelandijos, Australijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Pietų Afrikos.
Šiame turnyre dalyvaus ir visi pajėgiausi šiuo metu aktyviai sportuojantys Lietuvos badmintonininkai. Turnyre tikrai išvysime Samantą Golubickaitę, Viltę Paulauskaitę, Jogailę Kelečiūtę, Edgarą Slušnį, Aivarą Kvedarauską, Danielių Beržanskį, jaunąjį Lietuvos talentą, Lietuvos čempioną, Domą Pakšį. Turnyre savo jėgas išmėgins ir kiti Lietuvos badmintono rinktinei atstovaujantys sportininkai.

Numatomas „RSL Lithuanian International 2024“ turnyro tvarkaraštis:
Birželio 6 d. (ketvirtadienį) 9.00–21.00 val. kvalifikaciniai žaidimai.
Birželio 7 d. (penktadienį) 9.00–11.00 val. kvalifikacinio turnyro finalai, 11.00–21.00 val. pagrindinio turnyro pirmieji ratai.
Birželio 8 d. (šeštadienį) 9.00–17.00 val. aštuntfinalių ir 17.00 val. ketvirtfinalių kovos.
Birželio 9 d. (sekmadienį) 10.00–12.30 val. turnyro pusfinaliai, 14.00–17.00 val. – finalai ir nugalėtojų apdovanojimai.

Ankstesniais metais vykę pasaulio reitingo „RSL Lithuanian International“ turnyrai pritraukdavo vis didėjantį būrį ir Lietuvoje itin sparčiai populiarėjančios sporto šakos – badmintono aistringų gerbėjų. Jau ketvirtą kartą Panevėžyje rengiamas pasaulio reitingo turnyras „RSL Lithuanian International 2024” bus puiki proga susipažinti su badmintono sportu iš arčiau ir pamatyti aukščiausio lygio sportinio badmintono kovas. Šių metų turnyro organizatoriai tikisi dar daugiau žiūrovų dėmesio. Pasak organizatorių, puikus reginys garantuotas. Visomis dienomis įėjimas į varžybas nemokamas.

Panevėžio lengvosios atletikos manieže sportininkai varžysis penkiose kategorijose: vyrų ir moterų vienetų, vyrų ir moterų dvejetų bei mišrių dvejetų.
Turnyre vyks tiesioginės vaizdo transliacijos „Badminton Europe TV“ kanalu.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų