„7bet-Lietkabelis“ trečią kartą įveikė Jonavos „Cbet“ (foto galerija)

Šįvakar Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (13/8) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse namuose žaidė su Jonavos „CBet“ (8/14). Panevėžiečiai susitikimą laimėjo rezultatu 90:80 (15:14, 22:21, 25:20, 28:25).

Šiame LKL čempionate „7bet-Lietkabelis“ ir „CBet“ susitiko jau trečią kartą. Iki tol panevėžiečiai buvo laimėję abejas rungtynes – namuose 84:79, o svečiuose – 92:74

Nors pirmuosius 4 taškus „Kalnapilio“ arenoje pelnė jonaviškiai, bet Gediminas Orelikas atsakė tiksliu tritaškiu metimu. Pirmo kėlinio viduryje po Nikola Popovičiaus dėjimo į varžovų krepšį panevėžiečiai pirmavo rezultatu 11:7. Po minutės pertraukėlės svečiai sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir vėl išsiveržė į priekį – 14:13. Nerezultatyviai vykusį pirmąjį kėlinį „7bet-Lietkabelis“ laimėjo minimalia persvara 15:14.

Antrajame mačo ketvirtyje aikštėje irgi vyko atkakli kova. Įpusėjus šiam kėliniui panevėžiečiai pirmavo 4 taškų persvara 27:23. Iki ilgosios rungtynių pertraukos likus žaisti tris minutes rezultatas buvo lygus – 31:31. Poilsio komandos išėjo „7bet-Lietkabelio“ komandai pirmaujant rezultatu 37:35.

Trečiojo kėlinio pradžioje kova vyko taškas į tašką. Jam įpusėjus aikštės šeimininkai pirmavo rezultatu 46:44. Pauliaus Valinsko ir Gedimino Oreliko tritaškių dėka panevėžiečiams pavyko įgyti 8 taškų pranašumą – 54:46. Prieš ketvirtąjį kėlinį „7bet-Lietkabelis“ pirmavo rezultatu 62:55.

Paskutinio ketvirčio pabaigoje panevėžiečiai pirmą kartą šiame susitikime įgijo dviženklę persvarą – 66:55. Kiek vėliau du efektingus dėjimus atliko panevėžietis Gabrielius Maldūnas, o „7bet-Lietkabelis“ pirmavo jau 15 taškų skirtumu – 72:57. Aikštės šeimininkai iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 90:80.

„7bet-Lietkabelis“: Paulius Valinskas 17, Gediminas Orelikas 15, Nikola Popovičius 14, Martynas Varnas ir Gabrielius Maldūnas po 9.

„CBet“: Strahinja Mičovičius 22, Diante Garrettas 14, Tauras Jogėla 13, Lukas Kreišmontas 9.

Artimiausias rungtynes Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ žais namuose kovo 28 dieną su Vilniaus „Rytu“. Susitikimas „Kalnapilio“ arenoje prasidės 18 valandą 50 minučių.