„7bet-Lietkabelis“ pirmajame pusfinalio susitikime patyrė nesėkmę

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pralaimėjimu pradėjo pusfinalio kovas. Pirmadienį panevėžiečiai susikovė su Kauno „Žalgirio“ ekipa, kuri įrodė savo stiprumą – 69:58 (23:15, 15:14, 16:20, 15:9).

Kauniečiai rungtynes pradėjo užtikrintai ir sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 8:2. „7bet-Lietkabeliui“ sunkiai sekėsi stabdyti varžovų atakas. Po 10 žaidimo minučių „Žalgiris“ turėjo 8 taškų persvarą – 23:15.

Antrajame kėlinyje situacija išliko panaši – žalgiriečiai stabiliai kontroliavo situaciją. Kauno ekipa po dviejų ketvirčių išsaugojo savo persvarą – 38:29.

Po ilgosios pertraukos „7bet-Lietkabelis“ ėmė vytis varžovus ir netrukus priartėjo. Po Gyorgy Golomano dvitaškio rezultatas tapo lygus (49:49). Prieš lemiamą ketvirtį ekipas skyrė 5 taškai – 54:49.

Ketvirjojo kėlinio metu „Žalgiris“ pasiekė dviženklį pranašumą, kai tritaškiu pasižymėjo Edgaras Ulanovas – 63:53. Nenado Čanako auklėtiniai mėgino vytis varžovus, tačiau pirmojoje pusfinalio kovoje stipresni buvo Kauno ekipos krepšininkai.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 16, Rolandas Šmitas 11.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 12, Vytenis Lipkevičius ir Kristianas Kullamae po 9.