„7Bet-Lietkabelis“ paliko Prienų klubą be pergalių

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“ (5/2) iškovojo penktąją pergalę. Sekmadienį panevėžiečiai išvykoje 77:96 (15:30, 21:25, 20:18, 21:23) nepaliko vilčių Prienų „Labas Gas“ (0/7) ekipai. Prieniškiai vis dar lieka be pergalių šiose pirmenybėse.

Pirmosiomis minutėmis vyravo lygi kova, kas atsispindėjo ir švieslentėje. Po Kristiano Kullamae baudos metimo panevėžiečiai pirmavo minimalia persvara – 9:10. Nenado Čanako vadovaujami svečiai palaipsniui didino savo atotrūkį – Gyorgy Golomanas pasižymėjo galingu dėjimu (9:14). „Labas Gas“ komandai nesisekė nei pulti, nei apsiginti, o įsibėgėjęs „7Bet-Lietkabelis“ pasibaigus pirmajam ketvirčiui pirmavo dvigubai – 15:30.

Stabilią persvarą Panevėžio ekipa išlaikė ir antrajame kėlinyje. Aukštaitijos klubas neleido šeimininkams pagalvoti apie intrigos sugrąžinimą. Po Pauliaus Murausko baudų metimų skirtumas tarp ekipų pasiekė 20 taškų – 22:42. Užtikrintą pranašumą svečiai išlaikė pasibaigus pirmajai rungtynių daliai (36:55).

Prieniškiai po ilgosios pertraukos ėmėsi mažinti savo deficitą. Po Karolio Giedraičio tritaškio ekipas jau skyrė 14 taškų – 46:60. Prieš ketvirtąjį kėlinį Panevėžio ekipos persvarą buvo įtikinama – 56:73.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai kiek atsipalaidavo, leisdami „Labas Gas“ priartėti (66:77). Vis dėlto, per likusį laiką „7Bet-Lietkabelis“ įrodė savo pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę Prienuose.

„Labas Gas“: Karolis Giedraitis 20, Rokas Gadiliauskas (8 atk. kam.) 15.

„7Bet-Lietkabelis“: Kristianas Kullamae (6 atk. kam.) 25, Vytenis Lipkevičius 15, Paulius Murauskas 13, Jamelas Morrisas 12.