„7bet-Lietkabelis“ išvykoje nusileido „Žalgiriui“

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pusfinalio etapą Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ šįvakar pradėjo išvykoje rungtynėmis su Kauno „Žalgiriu“. Panevėžiečiai šį susitikimą pralaimėjo rezultatu 72:93 (14:33, 24:15, 22:18, 12:27).

Panevėžio komandai šiame mače negalėjo padėti Dovis Bičkauskis, Liutauras Lelevičius ir Nikola Popovičius.
Rungtynes Kaune sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai. Mačo pradžioje šalies čempionai pirmavo 5:1, kiek vėliau – 10:3. Įpusėjus pirmajam kėliniui „Žalgiris“ pirmavo jau dviženkle persvara – 20:9. Pasibaigus pirmajam ketvirčiui kauniečiai pirmavo rezultatu 33:14.

Žymiai geriau panevėžiečiams sekėsi antrajame kėlinyje, kurį svečiai laimėjo 24:15. Po pirmosios rungtynių pusės „Žalgiris“ turėjo 10 taškų pranašumą – 48:38.

Trečiojo ketvirčio viduryje, po Martyno Varno dėjimo į varžovų krepšį, „7bet-Lietkabelis“ savo atsilikimą sumažino iki vienženklio – 50:58. Kovingai rungtyniavę svečiai sugebėjo dar labiau priartėti prie kauniečių. Po trijų kėlinių „Žalgiris“ pirmavo vos 6 taškais – 66:60.

Paskutiniame mačo kėlinyje žymiai tiksliau sužaidę kauniečiai iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 93:72.

Laimėjęs namuose „Žalgiris“ LKL pusfinalio serijoje, kur žaidžiama iki trijų pergalių, pirmauja 1:0.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 15, Demetre’as Riversas ir Laurynas Birutis po 12, Kevarrius Hayesas ir Edgaras Ulanovas po 9, Dovydas Giedraitis 8, Lukas Lekavičius 7, Brady Manekas 6.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 22, Džordže Gagičius 16, Diante Baldwinas 12, Martynas Varnas 8.

Antrosios pusfinalio rungtynės gegužės 23 dieną vyks Panevėžyje. Susitikimas „Kalnapilio“ arenoje prasidės 18 valandą 50 minučių.