„7bet-Lietkabelis“ išvykoje nugalėjo „Šiaulius“

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate ketvirtą pergalę paeiliui iškovojo Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (8/3). Panevėžiečiai svečiuose 88:74 (30:19, 17:16, 18:17, 23:22) įveikė „Šiaulių“ krepšininkus (1/10).

Svečiai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir mačo pradžioje pirmavo 6:0. Tuomet „Šiaulių“ vyriausiasis treneris Nikolajus Mazuras paprašė minutės pertraukėlės. Tai nepadėjo – panevėžiečiai ir toliau didino savo pranašumą – 11:2. Sužaidus pusę laiko pirmajame kėlinyje „7bet-Lietkabelis“ pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklę persvarą – 14:4. Sukauptą pranašumą panevėžiečiai išlaikė iki ketvirčio pabaigos, kurį laimėjo rezultatu 30:19.

Antrojo kėlinio pradžioje panevėžiečiai pirmavo jau 14 taškų skirtumu 35:21. Įpusėjus šiam ketvirčiui „7bet-Lietkabelis“ buvo priekyje 41:28. Užtikrintai rungtyniavę svečiai pirmąją rungtynių pusę laimėjo 12 taškų persvara. Poilsio komandos išėjo „7bet-Lietkabeliui“ pirmaujant rezultatu 47:35.

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie pelnė 5 taškus be atsako ir sumažino panevėžiečių persvarą iki 7 taškų – 47:40. „7bet-Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas paprašė pirmosios minutės pertraukėlės šiame mače. Po jos svečių ekipai vėl pavyko nutolti 15 taškų skirtumu – 60:45. Po trijų ketvirčių „7bet-Lietkabelis“ pirmavo rezultatu 65:52.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai pasiekė rekordinę 19 taškų persvarą – 71:52. Nors aikštės šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą, bet „7bet-Lietkabelio“ pergalė nekėlė jokių abejonių. Šiame susitikime nė karto neleidę pirmauti šiauliečiams svečiai iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 88:74.

„Šiauliai“: Tomašas Pavelka ir Paulius Danusevičius – po 16, Leonardas Thorpe‘as 11, Dovydas Romančenko 8, Shaquille‘as Keithas 7.

„7bet-Lietkabelis“: Martynas Varnas 19, Gediminas Orelikas 17, Gabrielius Maldūnas 12, Donatas Sabeckis ir Liutauras Lelevičius – po 7.

Susitikime su „Šiauliais“ reprezentacinei Panevėžio miesto komandai negalėjo padėti Paulius Valinskas, Nikola Popovičius, Alenas Hadzibegovičius ir Dovis Bičkauskis.

Lapkričio 29 dieną „7bet-Lietkabelis“ Europos taurės turnyro susitikimą išvykoje žais su Klužo Napokos „U-BT“. Gruodžio 3 dieną panevėžiečiai LKL čempionato rungtynes žais namuose su šalies čempionais Kauno „Žalgirio“ krepšininkais. Susitikimas „Kalnapilio“ arenoje prasidės 17 valandą 20 minučių.