„7bet-Lietkabelis“ išvykoje įveikė Pasvalio ekipą

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10/6) iškovojo dešimtąją pergalę. Nenado Čanako auklėtiniai šeštadienį išvykoje rezultatu 84:78 (14:20, 25:17, 26:16, 19:25) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5/13) krepšininkus.

Susitikimo pradžioje geriau sekėsi aikštės šeimininkams, kurie pirmąjį mačo ketvirtį laimėjo rezultatu 20:14. Antrajame kėlinyje panevėžiečiai sugebėjo perimti iniciatyvą. Ilgoji rungtynių pertrauka prasidėjo „7bet-Lietkabeliui“ pirmaujant rezultatu 39:37.

Trečiajame ketvirtyje svečiams dar labiau pavyko nutolti nuo Pasvalio ekipos krepšininkų. Prieš ketvirtąjį kėlinį „7bet-Lietkabelis“ turėjo dviženklį pranašumą – 65:53.

Panevėžiečiai išlaikė įgytą persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 84:78.

„Pieno žvaigždės“: Simas Jarumbauskas 23, Jordanas Watsonas 18, Brandonas Tabbas 12, Martynas Arlauskas 10.

„7bet-Lietkabelis“: Dovis Bičkauskis ir Gabrielius Maldūnas – po 20, Martynas Varnas ir Vytenis Lipkevičius – po 11, Nikola Popovičius 10.

Artimiausią susitikimą „7bet-Lietkabelis“ žais sausio 30 dieną. Panevėžiečiai Europos taurės turnyre savo aikštėje susitiks su Vroclavo „Šlask“ krepšininkais. Rungtynės „Kalnapilio“ arenoje prasidės 19 valandą.