„7bet-Lietkabelis“ Europos taurėje iškovojo trečiąją pergalę paeiliui

Europos taurės turnyre pergalę pasiekė „7bet-Lietkabelis“ (4/4). Trečiadienio vakarą panevėžiečiai iššvaistė milžinišką persvarą, bet galiausiai palaužė grupės autsaiderę Vroclavo „Slask“ (0/8) ekipą iš Lenkijos – 75:71 (28:24, 15:12, 25:14, 7:21).

Panevėžio klubas šį kartą vertėsi be Pauliaus Valinsko ir Nikola Popovičiaus.

Nuo pat susitikimo pradžios svečiai dominavo aikštelėje – Gedimino Oreliko tolimas metimas suteikė Aukštaitijos ekipai 6 taškų persvarą (15:9). Svečiai ilgą laiką išlaikė stabilų atstumą nuo Lenkijos ekipos, kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko priartėti prie „7Bet-Lietkabelio“ (24:28).

Vroclavo ekipa ir toliau laikėsi įsikibusi varžovų – įpusėjus antrajam ketvirčiui, po Dušano Miletičiaus metimo „Slask“ pirmą kartą persvėrė rezultatą savo naudai (35:34). Vis dėlto, Nenado Čanako auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir po pirmosios rungtynių dalies panevėžiečių pranašumas siekė 7 taškus (43:36).

Antrąją rungtynių dalį „7bet-Lietkabelis“ pradėjo spurtu 9:0, kas leido susikrauti 16 taškų persvarą – 52:36. Vroclavo ekipa į tai atsakė savo atkarpa 6:0. Panevėžio klubas nesutriko ir netrukus vėl pastebimai nutolo. Prieš ketvirtąjį kėlinį Aukštaitijos ekipa pirmavo solidžiai – 68:50.

Paskutinio ketvirčiu pabaigoje šeimininkams pavyko sumažinti deficitą iki 4 taškų (71:75). Vis dėlto, didelį pranašumą iššvaistęs „7bet-Lietkabelis“ galiausiai iškovojo trečiąją pergalę paeiliui šiame turnyre.

„Slask“: Jakubas Niziolas 21, Danielis Golebiowskis 14.

„7Bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 19, Martynas Varnas 14, Donatas Sabeckis 13.