„7bet-Lietkabelis“ dramatiškai nusileido Klaipėdos ekipai

Po pertraukos į šalies arenas grįžo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) kovos. „7bet-Lietkabelis“ (10/7) savo žiūrovų akivaizdoje priėmė Klaipėdos „Neptūną“ (7/12). Susitikimą po labai atkaklios kovos Aukštaitijos klubas pralaimėjo – 76:78 (21:23, 18:26, 25:15, 12:14).

Panevėžiečių gretose šį kartą nerungtyniavo Deividas Sirvydis.

Susitikimas sėkmingiau prasidėjo uostamiesčio ekipos krepšininkams – du taiklūs Deivido Gailiaus tritaškiai leido svečiams pirmauti 10:5. Netrukus šeimininkai atsakė savo taikliais išpuoliais, taip priartėdami iki 2 taškų – 12:14. Abi komandos žaidė aukšta sparta, kai atakos neretai trukdavo vos kelias sekundes. „7bet-Lietkabelis“ po pirmųjų 10 minučių turėjo 2 taškų deficitą – 21:23.

Naujojo „Neptūno“ stratego Georgios Vovoro auklėtiniai ir antrajame kėlinyje stengėsi išnaudoti progas greitajame puolime. Po Timo Lambrechto tritaškio uostamiesčio ekipa padidino persvarą – 28:24. Panevėžiečiams sunkiai sekėsi perlaužti rungtynių eigą į savo pusę. Tuo tarpu Klaipėdos komanda po D. Gailiaus dvitaškio dar labiau nutolo – 41:32. Tačiau Nenado Čanako auklėtiniai į tai atsakė atkarpa 7:0 ir greitai priartėjo (39:41). Po pirmosios rungtynių pusės Panevėžio ekipa turėjo 10 taškų deficitą – 39:49.

Iškart po pertraukos šeimininkai surengė spurtą 8:0 ir ekipas vėl skyrė tie patys 2 taškai (47:49). Gedimino Oreliko tritaškių gausa galiausiai leido Aukštaitijos klubui persverti rezultatą – 60:58. Pasibaigus trims ketvirčiams, aikštelėje vyravo lygybė – 64:64.

Tokia pat atkakli kova taškas į tašką tęsėsi ir ketvirtojo kėlinio metu – likus žaisti 4 minutes rezultatas vėl buvo lygus (70:70). Dovis Bičkauskis dvitaškiu išvedė į priekį šeimininkų ekipą (76:74), bet likus žaisti 22 sekundes rezultatas vėl tapo lygus. Ignas Sargiūnas su sirena pataikė dvitaškį – klaipėdiečiai šventė sunkią pergalę.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 29, Džordže Gagičius 12, Dovis Bičkauskis 9.

„Neptūnas“: Ąžuolas Tubelis 21, Deividas Gailius 12, Ignas Sargiūnas 10.