„7bet-Lietkabelis“ svečiuose įveikė „Wolves Twinsbet“

Šįvakar Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pirmąsias mažojo finalo rungtynes Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ išvykoje žaidė su Vilniaus „Wolves Twinsbet“. Šį susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 86:84 (21:27, 17:21, 25:23, 23:13).

Susitikimas šalies sostinėje prasidėjo rezultatyviai. Sužaidus pusę laiko pirmajame kėlinyje panevėžiečiai pirmavo rezultatu 17:13. Abiejų ekipų krepšininkai labai taikliai atakavo varžovų krepšį. Pirmajame ketvirtyje abi komandos iš viso pelnė 48 taškus. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių aikštės šeimininkai pirmavo 6 taškų persvara – 27:21.

Antrojo kėlinio pradžioje panevėžiečiai atsiliko 9 taškais – 23:32. Po to svečiai laimėjo atkarpą 6:0, o vilniečių persvarai ištirpus iki 3 taškų (32:29) „Wolves Twinsbet“ vyriausiasis treneris paprašė pirmosios minutės pertraukėlės. Po jos sekė vilniečių spurtas 5:0, o šeimininkams pirmaujant 37:29 jau „7bet-Lietkabelio“ strategas Nenadas Čanakas paprašė atsakomosios pertraukėlės. Šio ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė vilniečiai, kurie prieš pa gąją pertrauką pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą. Poilsio komandos išėjo „7bet-Lietkabeliui“ atsiliekant 38:48.

Antroje susitikimo pusėje aikštėje ir toliau vyko atkakli bei permaininga kova. Įpusėjus trečiajam rungtynių kėliniui panevėžiečiai atsiliko 4 taškais – 52:56, bet vėliau aikštės šeimininkų persvara šoktelėjo iki 10 taškų – 66:56. Po trijų kėlinių „Wolves Twinsbet“ turėjo 8 taškų pranašumą – 71:63.

Mačo laimėtojas sprendėsi ketvirtajame susitikimo kėlinyje. Jau įpusėjus panevėžiečiai savo atsilikimą sumažino iki 2 taškų – 77:79. Dramatišką rungtynių pabaigą tiksliau sužaidę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 86:84.

„Wolves Twinsbet“: Tre‘Shawnas Thurmanas 21, Eigirdas Žukauskas 17, Regimantas Miniotas 14, Rasheedas Sulaimonas 10, Kristupas Žemaitis 8.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 24, Dovis Bičkauskis 20, Gediminas Orelikas 11, Gabrielius Maldūnas 8, Vytenis Lipkevičius ir Džiugas Slavinskas – po 7.

Po mačo Vilniuje serijoje dėl bronzos medalių panevėžiečiai pirmauja 1:0. Kovoje dėl bronzos medalių komandos žais iki trijų pergalių.

Antrąsias mažojo finalo rungtynes „7bet-Lietkabelis“ ir „Wolves Twinsbet“ žais birželio 6 dieną Panevėžyje. Susitikimas „Kalnapilio“ arenoje prasidės 18 valandą 50 minučių.