P. Židonio nuotr.

Iškovojo kelialapį į aukštesnį divizioną

Iškovojo kelialapį į aukštesnį divizioną

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos pirmenybėse Panevėžio „Ekranas“ išvykoje vakar rezultatu 1:0 nugalėjęs Kybartų „Sveikatą“ ne tik užsitikrino prizinę vietą, bet ir pelnė kelialapį į šalies Pirmos lygos pirmenybes.

Likus 5 turams iki pirmenybių finišo FK „Ekranas“ savo sąskaitoje turi 61 tašką ir rikiuojasi pirmoje turnyro lentelės vietoje. Antrąją vietą užima Kauno „BE1 NFA“ (55 taškai), trečiąją – Vilniaus „Panerys“ (52 taškai), ketvirtąją – Kauno rajono „Garliava“ (44 taškai).

Kybartuose pergalę nulėmusį įvartį 66-ąją mačo minutę „Ekrano“ komandai pelnė Arnas Borodinas.

Jeigu panevėžiečiai per likusias 5 rungtynes nesurinktų nė vieno taško, jie vis tiek žemiau trečiosios vietos nenukristų. Tai reiškia, kad FK „Ekranas“ jau dabar užsitikrino teisę kitą sezoną rungtyniauti LFF I lygos pirmenybėse.

Pagal LFF nuostatus pirmąsias tris vietas II lygoje užėmusios komandos iškovos teisę kitą sezoną rungtyniauti I lygos pirmenybėse. Ketvirta likusi komanda dėl teisės kitą sezoną varžytis aukštesniame divizione žais papildomas rungtynes su tryliktąja I lygos komanda.

Šių metų LFF II lygos pirmenybėse varžosi 20 komandų. Po pirmojo rato 1-10 vietas užėmusios komandos tęsia kovą dėl prizinių vietų, o likusios ekipos varžosi dėl 11-20 vietų.

Artimiausias rungtynes panevėžiečiai žais rugsėjo 24 dieną namuose su „Šiauliai B“ futbolininkais. Susitikimas „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės 18 valandą.

Komentarai

  • Sveikinimai!!!!

  • puiku, sekmes kitais metais

  • Tačiau straipsnio autorius klaidina, kad komanda kitais metais žais 1 lygoj. Jonava taip pat buvo iškovojusi teisę žaisti a lygoj, bet nežaidžia.

  • Ar licenzijavimą jau panaikino?

  • Nežais.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų