(BNS nuotr.)

Kiek pelno G.Kildišienei uždirbs knyga „Atvirai“? (grafikas)

Kiek pelno G.Kildišienei uždirbs knyga „Atvirai“? (grafikas)

Dar nepasiekusi knygynų lentynų autobiografija „Atvirai“, kurią parašė buvusi Seimo narė ir artima Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio bendražygė Greta Kildišienė, sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio ir, tikėtina, taps bestseleriu.

Tačiau net iš iššlavus visą knygos tiražą (šaltinių teigimu, 5000 egz.), G.Kildišienės, naujokės rašytojos ir leidėjos, pelnas būtų gerokai mažesnis nei Seimo nario metų alga.

Knyga pirmą eurą pelno turėtų uždirbti, kai ją nupirks 1364-asis skaitytojas. Tai Lietuvos knygų rinkoje būtų geras rezultatas. Kai (jei) knygą įsigys 1592-asis pirkėjas, G.Kildišienės pelnas pasieks 1000 eurų – mėnesio įmokos už „Range Rover Evoque“, dėl kurio ir kilo parlamentarės postą jai kainavęs skandalas, dydį.

Knyga pirmą eurą pelno turėtų uždirbti, kai ją nupirks 1364-asis skaitytojas.

Pardavusi kiek daugiau nei 1950 knygos „Atvirai“ egzempliorių, G. Kildišienė uždirbtų sumą, lygią eilinio parlamentaro atlyginimui su mokesčiais.

Šie skaičiavimai atlikti remiantis spaustuvių paslaugų rinkos kainomis, įvertinus didmenininkų, knygynų ir interneto parduotuvių antkainius bei išlaidas redaktoriui, dizaineriui ir neskelbiamam bendraautoriui, kurio tikriausiai prireikė rašant šią knygą. Kadangi duomenys nėra tikslūs, jie suapvalinti.

216 puslapių G.Kildišienės autobiografija „Atvirai“ knygynuose turėtų kainuoti 11,39 euro, o internete ją bus galima įsigyti apytiksliai už 9,5 euro. Knygą išleido bendrovė „Amatas“, kurios vadovė yra pati knygos autorė.

Komentarai

 • Tendencingas straipsnis. Mūsų skaičiavimai rodo, kad per pirmus metus bus parduota 53287 egzenplioriai.

  • Cha, tai būtų daugiau, nei H. Daktaro ir V.Uspaskich knygų auditorija kartu paėmus.

 • ka daugiau bepridursi,o ta pilna nevykele,barakuda,V A G I L E

 • Dar labai smagi UAB „Amatas“ sąsaja su šia numanomai perkamiausia visų laikų knyga ant LT beigi ES.

  • Atsakyti
 • Labai lėkšta tokiai moteriai rašyti knygas apie savo gyvenimą.Jos knygas niekas neperka nes ji :
  ?Neižimi
  ?Neturi patirties šioj sritį
  ?Yra nesveikuojanti jai mano kad kažkas pirks tokios dbl knygas .Ji per dauk iš savęs peša.Neįdomi ir neišradinga.Knygos pavadinimas nieko gal neblogas bet skyriu pavadinimus turbūt nusamdė rašyti pirmoką??.Kvaila boba ir sio.

  • Atsakyti
 • Iš gailesčio perka???

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų