Kur sutikti naujus? (Pixabay nuotr.)

Bene geriausios vietos Naujiesiems metams sutikti

Bene geriausios vietos Naujiesiems metams sutikti

Įvertinti, kur geriausia palydėti senuosius metus, labai subjektyvu, tačiau pasaulio didmiesčiai ir kurortai kasmet pretenduoja į šį titulą bent jau savo lankytojų akyse. Štai tokį Geriausių vietų sutikti Naujuosius metus penketuką pateikė britų turizmo ekspertai, žinoma, nepamiršę paminėti ir Londono.

(Scanpix nuotr.)

Garsusis Niujorko rutulys jau rengiamas iškilmėms.

Niujorkas, ko gero, labiausiai išgarsinta vieta pasaulyje sutikti Naujuosius metus. Ir ne veltui. Dauguma pasaulio televizijų (mūsų šalies taip pat) reportažus apie užsienyje rengtą Naujųjų sutikimą pradeda būtent nuo Niujorko. Kasmet gruodžio 31-osios vakarą keli šimtai tūkstančių žmonių susirenka į „Times“ aikštę laukdami, kol šešias tonas sveriantis krištolinis rutulys nusileis iš 143 metrų aukščio, o laikrodis suskaičiuos paskutines besibaigiančių metų sekundes. Šventinis siautulys prasideda dar 6 valandą vakaro, kai garsusis Niujorko rutulys pakyla, lydimas įvairių atlikėjų pasirodymo. Šiemet tūkstantinei publikai turėtų pasirodyti „Pitbull“, „Hot Chelle Rae“, Justinas Bieberis, Lady Gaga ir kitos garsenybės. Po vidurnakčio linksmybės tradiciškai tęsiasi baruose po atviru dangumi dar apie porą valandų.

(Scanpix nuotr.)

Las Vegasas garsėja Naujųjų šventimo tradicijomis.

Las Vegasas kasmet Naujųjų metų išvakarėse taip pat sutraukia tūkstančius žmonių, kuriems rengiamos naktinės pramogos kruopščiai planuojamos prieš kelis mėnesius. Įvairios užeigos ir viešbučiai siūlo vos už 150 JAV dolerių (400 litų) praleisti kelias valandas bare ir vidurnaktį pakelti taurę už Naujuosius metus. Organizatoriai žada pasistengti, kad net ir ištikimiausi lošėjai išvystų įspūdingus fejerverkus, aistringus šokius ir putojančio vyno fontanus.

(Scanpix nuotr.)

Fejerverkai prie Temzės.

Londonas šiemet pretenduoja tapti geriausia vieta Europoje sutikti Naujuosius metus. Ir ne tik juos. Po vidurnakčio Didžiosios Britanijos sostinė pradės skaičiuoti mėnesius iki vasaros olimpinių žaidynių ir karalienės Elžbietos II valdymo 60-mečio. Taigi miestas ruošiasi bei puošiasi ir šioms progoms. Naujųjų metų naktį bus rengiamas tris valandas truksiantis įvairių muzikos atlikėjų paradas, kuriame pasirodys 10 tūkst. artistų iš 20 skirtingų šalių ir įspūdingas koncertas.

(Scanpix nuotr.)

„Disney“ pramogų parkai vilioja šeimas.

Vaikams senuosius metus smagiausia palydėti pramogaujant, tad garsieji „Disney“ parkai taip pat laukia lankytojų antplūdžio. Gruodžio 31-ąją „Disney pasaulis“ Orlande duris svečiams atvers valandą anksčiau nei įprasta – 7 val. ryto. Ir dideli, ir maži neturėtų nuobodžiauti: jiems žadami įvairių atlikėjų ir personažų pasirodymai per visą dieną, o vidurnaktį dangų nušvies fejerverkų lietus. Linksmybės tęsis dar mažiausia valandą su šokiais, cirko artistų šou ir, žinoma, putojančiu vynu suaugusiesiems.

(Scanpix nuotr.)

Havajai žada ir ramias, ir triukšmingas sutiktuves.

Pavargusiems nuo įprastinių triukšmingų linksmybių ir fejerverkų alternatyvą Naujųjų metų sutikimui siūlo Havajai. Tačiau čia atvykusiems keliautojams neteks nuobodžiauti drybsant lovoje. Jiems taip pat rengiamos įvairios pramogos ir viešbučiuose, ir paplūdimiuose, ir laivuose. Bene didžiausias Havajų pranašumas tas, kad kurorte Naujuosius metus bus galima sutikti ir jaukiose, nuošaliose vietose, ir triukšmingame, šokėjų kūnų pripildytame bare.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų