Legendinis D. Beckhamas baigia futbolininko karjerą

Legendinis anglas Davidas Beckhamas šiandien paskelbė, kad vasara baigs įspūdingą futbolininko karjerą. Buvęs Anglijos futbolo rinktinės kapitonas, pastaruosius penkis mėnesius žaidęs Paryžiaus PSG klube ir praėjusį savaitgalį tapęs Prancūzijos čempionu nusprendė baigti futbolininko karjerą.

Futbolininkas savo karjerą pradėjo būdamas vos 14-os metų „Manchester United“ klube ir jam atstovaudamas sužaidė 398 rungtynių. Su „raudonaisiais velniais“ Davidas Beckhamas šešiskart iškovojo „Premier“ lygą ir tapo Čempionų lygos čempionu.

2003 metais jis persikėlė į Madrido „Real“. 2007 metais futbolininkas laimėjo Ispanijos čempionatą ir persikėlė žaisti į Ameriką – Los Andželo „Galaxy“ ekipą. Su Los Andželo „Galaxy“ jis iškovojo Amerikos lygos titulą praėjusių metų gruodį, todėl titulas su PSG jam antras per šešių mėnesių laikotarpį.

Iki oficialios karjeros pabaigos gyvai anglų futbolo legendai liko sužaisti dvejas rungtynes – gegužės 18 d. su „Brest“ ir 26 d. su „Lorient“.

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto