Kinijoje konstruojama prabangi „žalioji“ jachta

(Gamintojo nuotr.)

„Kingship“ kompanijos kuriamos jachtos garsėja prabanga.

„Kingship“ didžiausia prabangių jachtų statybos kompanija Kinijoje – rinkai ruošia revoliucinį projektą. Kompanija šiuo metu konstruoja pirmąją pasaulyje prabangią jachtą, kuri bus trumpesnė nei 50 metrų ilgio ir kuri atitiks „RINA Green Star Plus standarts“ – griežtus aplinkosaugos reikalavimus.

Portalui Superyachts.com kompanijos „Kingship“ vienas vadovų Rogeris Liangas sakė, jog jachta rinkoje turėtų pasirodyti jau maždaug po pusantrų metų.

Paklaustas, ar aplinkai draugiškų jachtų naudą įvertins ir jų savininkai, R. Liangas teigė: „Manau, kad kai kurie tikrai būtų aplinkai draugiški, žinoma, priklauso, kurie“.

Jo teigimu, naujoji jachta pasižymės elegancija ir paprastumu. „Kalbėdamas apie paprastumą turiu omenyje, kad ją bus paprasta sukonstruoti, paprasta valdyti ir kad ji nekels rūpesčių savininkui“, – sakė R. Liangas.

Pasak kompanijos atstovo, susidomėjimas aplinkai draugiškomis jachtomis vis didėja, todėl būsimas „Kingship“ kūrinys turėtų sukelti tikrą perversmą šioje rinkoje.

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto