(Reuters nuotr.) Turistus Egiptas žada pasitikti naujais viešbučiais.
Po neramumų vėl sugrįšiančių turistų laukiantis Egiptas nesnaudė: šiais metais šalyje ketinama atidaryti daugybę viešbučių, tarp kurių – prabanga išsiskiriančių pasaulinių tinklų vardai.
Prabanga garsėjantis „Hilton Hotels & Resorts“ Egipte šiais metais atidarė 2 viešbučius – 164 ir 360 kambarių. Vienas jų atidarytas pusiaukelėje tarp Kairo senamiesčio ir Gizos. Ne tik į poilsiautojus, bet ir verslo atstovus orientuotame viešbutyje yra konferencijų centras bei 5 restoranai.
Tuo tarpu viešbutyje „Hilton Marsa Alabam Nubian Resort“ stengtasi kuo labiau atspindėti senąją nubių istoriją ir jų kultūrinį palikimą.
Keturis viešbučius šalyje valdantis tinklas „Mövenpick Hotels & Resorts“ artimiausiu metu ketina atidaryti dar tris – Hurgadoje, Šarm al Šeiche ir Abu Somos kurorte. Ne tik viešbučius, bet ir kruizinius laivus valdantis koncernas šiems metams žada gerokai padidinti ir turimų kruizinių laivų skaičių.
Šiemet netoli Šarm al Šeicho bus atidarytas dar vienas didžiulis poilsio kompleksas „Sonesta Kiroseiz Beach Resort“.
„Starwood“ per artimiausius metus Egipte ketina atidaryti 3 naujus viešbučius. Pirmasis jų – „Le Meridien Oran Hotel“ – duris turėtų atverti jau kitų metų rugsėjį. Šiuo metu viešbučių tinklas baigia sukurti milžinišką reklaminę kampaniją, kurioje bus siekiama pabrėžti Egipto svetingumą ir saugumą turistams.





