G. Kirkilas: didinti mokesčius dabar ne laikas

ELTA
 
Premjeras Gediminas Kirkilas naujosios koalicijos partnerių rengiamą antikrizinę programą vadina mokesčių didinimu ir teigia, kad mokesčiams didinti dabar nėra tinkamas laikas.

“Dabar grįžtama prie tų pačių veiksmų, kuriuos ši Vyriausybė jau numatė kitų metų biudžete. Dabar pagrindinis antikrizinės programos punktas yra mokesčių peržiūrėjimas, tiksliau – jų didinimas. Ne laikas dabar daryti tokią reformą. Lėtėjant ekonomikai, verslo mokesčių didinti nereikėtų”, – interviu Lietuvos radijui antradienį teigė G. Kirkilas.

Dėl antikrizinių priemonių plano besitariančios naujosios valdančiosios koalicijos partijos žada suvienodinti pelno, pajamų ir pridėtinės vertės mokesčius, naikinti daugelį lengvatų.

Šitaip kitų metų biudžete tikimasi laimėti apie 4 mlrd. litų.
 
Platinti, skelbti, kopijuoti ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto