D.Andersenas – naudingiausias, o M.Timinskas liko trečias

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos antrojo etapo pirmajame ture naudingiausiu žaidėju tapo Maskvos CSKA vidurio puolėjas Davidas Andersenas, surinkęs 41 balą, o jo komanda iškovojo jau 15-ąją pergalę iš eilės.

Ketvirtadienio rungtynėse svečiuose su “FC Barcelona” (91:70) jis per 28 min. pelnė 27 taškus (dvitaškiai 11/12, baudos 5/7), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir išprovokavo 6 pražangas.

Antrąją vietą užėmė 35 balus surinkęs Sienos “Montepaschi” vidurio puolėjas Roberto Chiacigas. Jis mače namie su Zagrebo “Cibona VIP” (90:62) per 30 min. surinko 19 taškų (dvitaškiai 7/10, baudos 5/6), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus ir išprovokavo 6 pražangas.

Trečias liko Kauno “Žalgirio” kapitonas Mindaugas Timinskas (30 balų), kuris ketvirtadienio rungtynėse su Atėnų “Panathinaikos” (73:84) per 33 min. pelnė 17 taškų (dvitaškiai 6/8, tritaškiai 1/2, baudos 2/2), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 8 pražangas.


ELTA

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

- R E K L A M A -
- R E K L A M A -
- R E K L A M A -
- R E K L A M A -