Praėjusią savaitę Vilniuje vyko draugiškas vaikų ir tėvų tinklinio sezono uždarymo turnyras. Jį organizavo Vilniaus sporto klubas „Tinklas“. Jame dalyvavo ir Panevėžio (gim. 1995–1997 m.) berniukai su savo tėvais. Buvo žaidžiama taip: pirmąjį setą iki 25-ių taškų žaidė vaikai prieš vaikus, o antrą ir trečią setus iki 15-os taškų aikštelėje pergalės kartu siekė trys tėvai ir trys vaikai.
Panevėžiečiai (treneris Vitoldas Stravinskas), nugalėję kauniečius 2:1, tokiu pat rezultatu įveikę Vilniaus antrąją komanda ir, pralaimėję tik Vilniaus pirmajai ekipai (1:2), turnyre iškovojo antrą vietą ir gavo taurę. Visi žaidę vaikai ir tėvai pasipuošė turnyro sidabro medaliais.
Varžybų organizatoriai Vilniaus sporto klubas „Tinklas“ geriausiu Panevėžio komandos žaidėju pripažino ir prizu apdovanojo 1997 metais gimusį Arną Simaitį. Po turnyro visa komanda gardžiavosi organizatorių dovanotu tortu ir taip baigė salės tinklinio sezoną.
Arnas ADOMAVIČIUS
Nuotr.Finišas. Draugiškose tinklinio sezono uždarymo varžybose jaunieji panevėžiečiai (geltona apranga) kartu su tėvais iškovojo antrą vietą.





