Atliekų rūšiuotojai ranką įtraukė transporteris

Pirmadienį, baigiantis darbo dienai, Gustonių kaime esančioje bendrovėje „Veeko“ įvyko nelaimė – darbuotojai buvo smarkiai sužalota ranka.

atliekų perdirbimas.

Asociatyvi nuotr.

 

Antrinių žaliavų perdirbimu užsiimančios įmonės darbuotojai ranką iki peties įtraukė gamybinis įrenginys. Jame įstrigusią moters ranką, pasitelkę diskinį pjūklą, plėstuvą, laužtuvą ir pneumatinę pagalvę, ištraukė iškviesti gelbėtojai.

Į Respublikinę Panevėžio ligoninę nuvežta moteris netrukus buvo išgabenta į Vilniaus klinikas, kur ją operavo mikrochirurgai.

Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) Panevėžio skyriaus inspektoriai tiria sunkaus sužalojimo darbe priežastis. VDI Panevėžio skyriaus vedėjo pavaduotojo Vaido Pauliuko teigimu, pirminiais duomenimis, ranką įtraukęs įrenginys buvo tvarkingas. Darbo inspektoriai susirinko ir nufotografavo visas transporterio detales, kurias nupjovė ugniagesiai, vaduodami darbuotojai ranką.

Neatmetama, kad nelaimė galėjo įvykti ir dėl neatsargumo. Transporteris moteriai ranką įtraukė tuo metu, kai ji įrenginį valė. Laimė, kad netoliese buvo kiti darbuotojai ir greitai išjungė įrenginį.

Valstybinės darbo inspekcijos specialistai domėjosi ir teisiniu įmonės statusu. Mat bendrovei „Veeko“ šių metų pavasarį kreditorių susirinkimas paskelbė bankrotą ne teismo tvarka, jai buvo paskirtas administratorius, tačiau sprendimas buvo apskųstas teismui.

 

Inga SMALSKIENĖ

Sekunde.lt

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto