„Armani“ baras prabangos kartelę nuleido žemyn

(„Armani Ginza Tower“ nuotr.)

„Armani Ginza“ bokšto bare iki šiol galėjo lankytis tik uždaram klubui priklausantys asmenys.

Tokijuje prabanga ir išskirtinumu garsėjęs baras viršutiniame „Armani Ginza“ bokšto aukšte nuo šiol  bus prieinamas ir paprastiems mirtingiesiems.

„Armani Ginza“ bokšto baras, į kurį iki šiol galėjo patekti tik šio baro klubo nariai, nusprendė atverti duris plačiajai visuomenei. Pranešama, kad šiek tiek pasikeitė ir baro interjeras: jis tapo demokratiškesnis ir ne toks prabangus. O pats „Ginza“ dabar apibūdinamas ne kaip išskirtinis baras, bet tiesiog kaip vyno lounge.

Dizaineriui Giorgio Armani priklausančiame „Ginza“ lounge siūlomi itališki užkandžiai ir vynai. Lankytojai gali rinktis iš daugiau kaip 300 itališko  vyno rūšių.

„Armani Ginza“ bokštas – įspūdingas statinys madingame Ginzos kvartale, kurį projektavo pats Masimiliano Fuksas“.

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto