“Alfa” karatistai liko antri

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje vyko atviros Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių šotokan karatė XI pirmenybės, kurias organizavo Lietuvos šotokan karatė federacija ir Panevėžio karatė klubas “Alfa”.

Varžybose dalyvavo per 200 sportininkų iš 19 klubų. Be Lietuvos sportininkų, jėgas išbandė ir svečiai iš Daugpilio, Jelgavos, Kaliningrado klubų. Pirmenybės vyko merginų ir vaikinų grupėse, kur buvo varžomasi kata (technikos kompleksų) ir kumitė (kovų) rungtyse.

Gerų rezultatų pasiekė Panevėžiui atstovavę 26 klubo “Alfa” auklėtiniai, treniruojami Alfonso Valuntonio.

Jauniausių sportininkų grupėje, kur rungėsi 7-9 metų berniukai, kata rungtyje trečiąją vietą užėmė Arnas Jankauskas. 10-11 m. vaikų grupėje Marius Jovaišis kumitė rungtyje iškovojo sidabro, o kata rungtyje – bronzos medalį.

Trylikamečių grupėje panevėžiečiai užėmė visą garbės pjedestalą: nugalėtoju tapo Mindaugas Kinderis, antrąją vietą iškovojo Robertas Ciparis, o trečias liko Mindaugas Stasiūnas.

Metais vyresnių sportininkų gretose gerai pasirodė Rolandas Radžiūnas. Jis kumitė rungties finale įveikė Latvijos sportininką ir tapo nugalėtoju, o kata rungtyje užėmė trečiąją vietą.

16-17 m. vaikinų grupėje kata rungtyje Eugenijus Vinciūnas iškovojo sidabro medalį, o Jaunius Simanavičius liko ketvirtas. 17-mečių grupėje trečias buvo Aurimas Levickas.

Į įskaitinius aštuntukus pateko ir klubui taškus pelnė Danielius ir Justas Pagužinskai, Marijus Vaicekauskas, Paulius Šidagis, Martynas Vilkas, Vytautas Kapučinskas, Mindaugas Baltuška, Jonas Jokimas, Justas Baltrušaitis ir E.Nakvosas.

Susumavus vaikinų rezultatus klubo “Alfa” sportininkai iškovojo pirmąją vietą, aplenkę Kauno “Samurajaus” ir Radviliškio “Kentauro” atstovus.

Merginų grupėje dalyvavo keturios “Alfa” sportininkės. Geriausiai sekėsi Austėjai Matuzaitei, kuri 10-11 m. mergaičių grupėje kumitė rungtyje tapo nugalėtoja, o kata rungtyje užėmė ketvirtąją vietą. Įskaitinius taškus dar pelnė Dovilė Karvelytė ir Simona Kraujalytė, jos liko šeštos.

Susumavus vaikinų ir merginų rezultatus, pirmąją vietą iškovojo “Samurajaus” klubas, “Alfa” sportininkai liko antri, o Kauno “Eros” klubas – trečias.

Varžybose, kurių vyr. teisėjo pareigas ėjo tarptautinės kategorijos teisėjas Alfonsas Valuntonis, teisėjavo panevėžiečiai Mantas Meškauskas, Aleksandras Čirgelis, Kęstutis Jokimas ir Svetlana Kudriavceva.

Jauniesiems “Alfa” sportininkams varžybų metu patarimų negailėjo klubo trenerė Irma Šiurnaitė. Kvalifikuotą medicininę pagalbą suteikė Panevėžio sporto medicinos centro vyr. gydytojas Algimantas Kairys ir Arvydas Galentas.

Romas Rudokas
tel. (8-655) 04729, sportas@sekunde.com

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

- R E K L A M A -
- R E K L A M A -
- R E K L A M A -
- R E K L A M A -