A.Sireika: neatlaikėme psichologinės įtampos

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės  vyriausiasis
treneris Antanas Sireika po ketvirtadienį Belgrade pralaimėtų  Europos
čempionato ketvirtfinalio rungtynių Prancūzijos rinktinei 47:63 sakė,  kad
lietuvių žaidėjai neatlaikė psichologinės įtampos.

“Sveikinu Prancūzijos rinktinę su pergale. Galima sakyti, kad jie  atsilygino už pralaimėjimą praėjusio Europos čempionato pusfinalyje, –  spaudos konferencijoje po rungtynių teigė A.Sireika. – Manau, kad pagrindinė  priežastis, dėl kurios prastai sužaidėme, buvo ta, kad žaidėjams nepavyko  atlaikyti psichologinės įtampos prieš šį mačą”.

Gynėjas Vidas Ginevičius mačą su prancūzais pavadino blogiausiu šios  rinktinės istorijoje. “Jaučiuosi labai prastai. Pralaimėjome nepaprastai  svarbias rungtynes, o blogiausia tai, kad žaidėme tragiškai. Tai blogiausios  mūsų rungtynės ne tik šiame čempionate, bet ir per visą šių metų rinktinės  ciklą”, – sakė jis.

Tuo tarpu Prancūzijos rinktinės treneris Klodas Beržo (Claude Bergeaud)  akcentavo puikią savo ekipos gynybą. “Esu laimingas, nes žaidėjai su kaupu  įvykdė nurodymus, kuriuos buvo gavę. Esu dėkingas visiems, kurie šiandien  sunkiai atidirbo gynyboje, – kalbėjo jis. – Manau, kad Lietuvos krepšinio  mokykla yra viena geriausių pasaulyje, ir tai, kad lietuviai mums įmetė tik  47 taškus, yra geros mūsų gynybos rezultatas”.

ELTA

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

- R E K L A M A -
- R E K L A M A -
- R E K L A M A -
- R E K L A M A -