Dvasingumas kaip problema
Esu gražioje sodyboje miesto pakrašty. Čia nuo neatmenamų (t. y. totalitarinių) laikų…
Komentarų: 0
Dvasingumas kaip problema. Arba kiek manyje yra liberalaus kapitalisto.
Esu gražioje sodyboje miesto pakrašty. Čia nuo neatmenamų (t. y. totalitarinių) laikų…