L. MASIOKO nuotr.

„Leon Somov & Jazzu“: žinomiausio Lietuvoje dueto nelieka

„Leon Somov & Jazzu“: žinomiausio Lietuvoje dueto nelieka

Dvylika metų kartu dirbęs panevėžiečio kompozitoriaus, atlikėjo, prodiuserio Leono Somovo ir Justės Arlauskaitės-Jazzu duetas skiriasi.

Kitų metų pradžioje jiedu surengs paskutinius koncertus ir atsisveikins su gerbėjais.

„Nedarėme spontaniško sprendimo, ilgai apie tai šnekėjome ir tiesiog taip susidėliojo aplinkybės, – Justės Arlauskaitės komentarą apie sprendimą skirtis citavo portalas Delfi.lt. – Man atsivėrė keliai į Londoną, Leonas dirba su Švedija – nebeliko mūsų branduolio, pradėjome išsisemti. Taip būna gyvenime, bet kokiuose santykiuose. Dviejų žmonių sinergija yra toks dalykas.“

„Taip būna gyvenime, bet kokiuose santykiuose.“

J. Arlauskaitė-Jazzu

Šiuo metu duetas gali džiaugtis svaiginančiu populiarumu, tačiau, anot Justės, jie ir norėjo išeiti būdami populiarūs, mylimi, o ne išsisėmę ir spėję atsibosti.

Leonas ir Justė į skirtingas puses suko jau ir po vasaros pabaigoje nuskambėjusio koncerto, tačiau tąkart tikino norintys tik skirti laiko savo asmeniniams, o ne dueto darbams. Jazzu vis dažnesnė viešnia Londone, kur toliau dirba muzikinėje srityje, o Leonas darbuojasi Lietuvoje, taip pat yra projekto „Lietuvos balsas“ mokytojas, daug dirba su švedais.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų