Simona Jakubėnaitė su Linu Adomaičiu 2004-aisiais Lietuvą garsino „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Žinoma dainininkė sulaikyta girta prie vairo

Žinoma dainininkė sulaikyta girta prie vairo

Penktadienio vakarą policijos pareigūnai sulaikė neblaivią prie vairo sėdusią 32 metų dainininkę Simoną Jakubėnaitę.

Apie girtą vairuotoją policijos pareigūnams pranešė pilietiški panevėžiečiai. Jie nurodė, kokiu automobiliu moteris važiuoja. Policijos pareigūnai suskubo tikrinti informaciją ir pranešėjo nurodytus požymius atitinkantį „Renault Espace“ pastebėjo Jakšto gatvėje, greta Aukštaitijos stadiono. Reialavimui sustoti vairuotoja pakluso.
Dainininkę patikrinus alkoholio matuokliu, jai nustatytas 1,87 promilės girtumas. Policijos pareigūnai pažeidėją suskubo vežti į ligoninę, kur paimtas jos kraujo mėginys. Jei ir kraujyje bus rasta daugiau kaip 1,5 promilės alkoholio, S.Jakubėnaitei grės baudžiamoji atsakomybė.
Po apsilankymo ligoninėje ir policijos komisariate atlikėja buvo sulaikyta. „Renault Espace“ priverstinai išvežtas į aikštelę.

Penktadienio vakaras nemaloniai baigėsi ir dar vienai panevėžietei. Prapliaupęs lietus koją galėjo pakišti garbaus amžiaus vairuotojai, kuri nesuvaldžiusi  automobilio apgadino dar dvi transporto priemones.

„Renault Scenic“ vairuotoja važiuodama iš šalutinės Zanavykų gatvės suko į pagrindinę J. Basanavičiaus gatvę ir kliudė pirma eismo juosta važiavusį „Ford Galaxy“. Tačiau tuo avarijos kaltininkei nelaimės nesibaigė. Moteris nesustabdžiusi savo transporto priemonės išlėkė į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Mazda“. Šios transporto priemonės vairuotoja neturėjo galimybės išvengti smūgio, kadangi pirmoje eismo juostoje stovėjo dar vienas automobilis.

Įvykio vietoje pasirodė policijos pareigūnai, kurie nustatė, kad visi vairuotojai buvo blaivūs. Kadangi nei vienas jų nesiskundė sužeidimais, jie avarijos dalyviams pasiūlė pildyti eismo įvykio deklaraciją.

Kai iš įvykio vietos buvo patraukti du iš trijų automobilių, skausmą krūtinėje pradėjo justi „Mazda“ keleivė. Ją į ligoninę nuvežė artimieji. Tuomet įvykio forminimą perėmė policija.

Prapliaupęs lietus koją galėjo pakišti vairuotojai, kuri nesuvaldžiusi automobilio apgadino dar dvi transporto priemones. T.Šiaudinio nuotr.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų