T. Markelevičiaus nuotr.

Žiemos egzamino neišlaikė

Žiemos egzamino neišlaikė

 

Iškritęs pirmasis sniegas Panevėžio rajone prišaukė avarijų laviną – nuo kelių slydo vilkikai, o į darbą devynis žmones vežęs mikroautobusas kelionę baigė griovyje aukštyn ratais.

Antradienio rytą netoli Ramygalos, kelyje „Via Baltica“, vilkiko vairuotojo manevras baigėsi skrydžiu į griovį. Nuo kelio nulėkė latvio vairuojama sunkiasvorė „Scania“. Incidentas įvyko, kai vairuotojas, važiuodamas Kauno kryptimi, pastebėjo savo eismo juostoje stovintį automobilį. Vyras apvažiavo kliūtį, tačiau grįždamas į savo eismo juostą slidžiame kelyje nesuvaldė transporto priemonės. Vilkikas ėmė čiuožti į kelio pakraštį ir netrukus atsidūrė griovyje. Laimė, per avariją žmonės nenukentėjo.

Slidus kelias spąstais tapo ir vienos įmonės devynis darbuotojus į darbą vežusio mikroautobuso „Opel“ vairuotojui. Kelyje Panevėžys–Krekenava vairuotojas nesuvaldė mikroautobuso ir ėmė slysti nuo kelio. Transporto priemonė nučiuožė į pakelę ir vertėsi.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialistė Rasos Galkauskienės teigimu, pradžioje niekas iš važiavusiųjų nejautė sužalojimų. Visgi vėliau vienas jų prastai pasijutęs kreipėsi į medikus. Pasak R. Galkauskienės, kiek žinoma, jam rimtų sužalojimų nenustatyta.

Tą patį antradienio rytą netoli Krekenavos susidūrė du automobiliai – „Jaguar“ ir BMW. Incidentas įvyko tuomet, kai „Jaguar“ vairavusi mergina lenkė kitą automobilį ir išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą. Ja tuo metu važiavo BMW. Pastarojo vairuotojas dar bandė išvengti susidūrimo su „Jaguar“, tačiau nesėkmingai.

BMW priekiu kliudė „Jaguar“ galinį ratą, jį išlaužė, o po smūgio nulėkė nuo kelio. „Jaguar“ pakibo ant kelio sankasos. Eismo įvykis pasibaigė laimingai – medikų pagalbos vairuotojams neprireikė.

R. Galkauskienė teigimu, antradienį plūdo pranešimai apie nelaimes Panevėžio apskrities keliuose – pradedant vilkikais, nuslydusiais nuo kelio, partrenkta stirna ir baigiant įvykiais netgi automobilių stovėjimo aikštelėse, kai manevruojant nuslysta į šoną ir bakstelėta į kitą automobilį ar net apsauginį stulpelį.

„Ypač daug pranešimų buvo rytinėmis valandomis, kai dar šalo ir snigo“, – sako policijos atstovė.

Antradienį iki 14 val. visoje Panevėžio apskrityje gauti 25 pranešimai apie nelaimes keliuose. Vien Panevėžio mieste vakar nutiko 9 eismo įvykiai, laimei, žmonės juose nesužaloti.

R. Galkauskienė spėja, kad avarijų galėjo būti dar daugiau, tik dalis žmonių apie jas nepranešė policijai – patys įvykio vietoje užpildė deklaracijas.

Komentarai

  • tegul ir toliau vazineja vasaros rezymu ,tai dar ne tokiu fokusu isgirsime.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų