P. Židonio nuotr.

Žiaurumu stulbinantį nusikaltimą aiškinsis už uždarų durų

Žiaurumu stulbinantį nusikaltimą aiškinsis už uždarų durų

Panevėžio apygardos teismas atvertė rezonansinę baudžiamąją bylą, kurioje trisdešimtmetis panevėžietis E. A. kaltinamas savo buvusios draugės ir ją gynusio vyriškio sveikatos sutrikdymu.

Pirmajame teismo posėdyje antradienį parodymus davė abu nukentėjusieji ir kaltinamasis.

Byla nagrinėjama uždaruose teismo posėdžiuose. To prašė kaltinamasis bei nukentėjusieji, jų prašymą palaikė gynėjai advokatai. Prašymui neprieštaravo ir bylos prokurorė.

Šalys argumentavo, kad duodant parodymus gali paaiškėti kaltinamojo ir nukentėjusiosios privataus gyvenimo detalių.

Teismas šalių prašymą tenkino – posėdžiai bus uždari.

„Kadangi šiandien jau nuo pat pradžių paaiškėjo naujų asmeninio pobūdžio santykių detalių tarp kaltinamojo ir nukentėjusiosios, be to, kyla klausimų ir dėl kito nukentėjusiojo psichinės sveikatos, tai siekiant užkirsti kelią paskelbti žinias apie privatų nukentėjusiųjų gyvenimą, byla bus nagrinėjama uždaruose teismo posėdžiuose“, – Panevėžio apygardos teismo pranešime cituojamas teisėjas Sigitas Bagdonavičius.

Nelaimė Panevėžyje nutiko pernai birželio 6–ąją. Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo apie iš trečio aukšto pro langą iškritusį vyrą. Į įvykio vietą nuvykę pareigūnai rado ant grindinio gulintį nukentėjusįjį, prie kurio jau darbavosi medikai. Bute, pro kurio langą iškrito vyriškis, rasta sunkiai sužalota moteris.

Peiliu ginkluotas kaltinamasis dar bandė sprukti nuo atvykusių pareigūnų, tačiau buvo operatyviai sulaikytas.

Įvykį tyrę ekspertai nustatė, kad nukentėjusi moteris buvo ne tik sumušta, jai mažiausiai septynis kartus durta peiliu.

Moterį nuo smurtautojo gynęs kaimynas, kurį kaltinamasis, kaip įtariama, išstūmė pro trečio aukšto langą, patyrė įvairių lūžių, galvos traumą, kitų sužalojimų.

Kaltinamasis anksčiau ne kartą teistas, o prieš porą mėnesių iki nagrinėjamo įvykio jau yra smurtavęs prieš tą pačią nukentėjusiąją.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų