G. Kartano nuotr.

Želdynų tvarkytojų transportas niurktelėjo į Senvagę

Želdynų tvarkytojų transportas niurktelėjo į Senvagę

Trečiadienį prieš pietus socialiniuose tinkluose panevėžiečiams pradėjus dalintis Senvagėje skęstančio mikroautobuso nuotraukomis, pečiais gūžčiojo ir pareigūnai, ir valdininkai.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis „Sekundę“ informavo jokio pranešimo apie pačiame miesto centre vandenyje atsidūrusį automobilį nesulaukę. Ir neslėpė nuostabos, kad apie įvykį, kurio vaizdai jau plinta internete, patys jo dalyviai nepranešė.

Panevėžio savivaldybės Miesto infrastruktūros skyriaus vedėjas Dalius Vadluga, apie autobusiuką skenduolį sužinojęs iš socialinių tinklų, o vėliau į Senvagę nuskubėjęs žiūrėti kas nutikę, sakė: „Autobusiuką želdynų genėtojai ištraukė savo pačių pastangomis, tai įvyko prie mano akių. Ugniagesių gelbėtojų pagalbos neprisireikė, skenduolį ištraukė tai pačiai įmonei priklausantis automobilis.“

Skyriaus vedėjo teigimu, žalos gamtai nepadaryta, sušlapo tik paties autobusiuko, kurį darbus atliekantys specialistai paliko neužtraukę rankinio stabdžio, tad įriedėjo į vandenį, salonas bei variklis.

Skendęs, paskui išgelbėtas autobusėlis priklauso Kauno rajone įsikūrusiai UAB „Jurgita ir Ko“, vadovaujamai Jurgitos Mickaitienės. Ši įmonė yra laimėjusi Panevėžio savivaldybės skelbtą viešųjų pirkimų konkursą medžių genėjimo ir jų šalinimo darbams.

Būtent šios įmonės darbininkai savaitės pradžioje pjovė sergančias pušynėlio, esančio prie Taikos alėjos ir Klaipėdos gatvių, pušis. Šiandien jie nelabai sėkmingai darbavosi Senvagėje.

G. Kartano nuotr.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų