Vilniaus "Žalgiris"

„Žalgiris“ – kitame Europos lygos atrankos etape

Europos futbolo lygos antrojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su „Vaduz“ (Lichtenšteinas) futbolininkais ir iškopė į kitą etapą.

Po Jodelio Dossou (34 min.) įvarčio aikštės šeimininkai pirmavo 1:0, bet antrajame kėlinyje Tomašas Šimkovičius (66 min.) išlygino rezultatą.

Prieš savaitę namuose žalgiriečiai įveikė varžovus iš Lichtenšteino 1:0. „Žalgiris“ trečiajame atrankos etape žais su „Sevilla“ (Ispanija) klubu. „Trakai“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su Belgrado „Partizan“ (Serbija) ekipa ir nepateko į kitą etapą.

9-ąją min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė Jevgenijus Osipovas, o pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Nemanja Miletičius (45+3 min.).

53-iąją min. aikštę dėl antros geltonos kortelės turėjo palikti svečių žaidėjas Seydouba Soumahas. Pirmąjį susitikimą išvykoje trakiškiai pralaimėjo 0:1.