„Sūduvos“ ir „Žalgirio“ rungtynių akimirka. S. Čirbos nuotr.

„Žalgiris“ ir „Sūduva“ išsiskyrė taikiai

A lygoje Vilniaus „Žalgiris“ pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją. Išvykoje vilniečiai sužaidė lygiosiomis 0:0 su Marijampolės „Sūduva“.

Praėjusiame ture sužaidus lygiosiomis, baigėsi įspūdinga 9 iš eilės „Žalgirio“ pergalių seriją, tačiau tęsiasi nepralaimėtų rungtynių serija, kurios nenutraukė artimiausia persekiotoja turnyro lentelėje Marijampolės „Sūduva“. Pirmame tarpusavio mače stipresni buvo vilniečiai, iškovoję pergalę rezultatu 3:1.

32 taškus surinkęs Vilniaus „Žalgiris“ užtikrintai pirmauja čempionate. Marijampolės ekipa nuo lyderių atsilieka 6 taškais – su 26 taškais užima antrąją vietą. Kaune Klaipėdos „Atlantas“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Stumbru“. I rato dvikovoje su Kauno „Stumbru“ Andrejus Paniukovas pasismagino pelnydamas hetriką.

Šįkart jis nutraukė dviejų tuščių rungtynių seriją ir pelnė įvartį. Rusijos futbolininkas pasižymėjo pirmojo kėlinio pabaigoje. 88-ąją minutę rezultatą išlygino Diogo Davidas. Klaipėdos klubas su 19 taškų A lygoje rikiuojasi ketvirtas.

Kauno „Stumbras“ su 11 taškų ir toliau užima septintąją vietą.